Екологічна акція в Ірпені

Печать
PDF
vasiaГромадська організація «Творче об’єднання «Лісова Брама» 27 вересня 2014 о 14 годині буде проводити екологічну акцію по благоустрою прибережної зони річки Ірпінь. Акція називається «Save Vasia».

Наш герой – карась Вася, який жив у річці Ірпінь та зазнав там страшних поневірянь у зв’язку із жахливим екологічним станом річки. Переживши багато небезпек та втративши родичів в рибальських тенетах, Вася онімів та втік з ріки. Його прихистили активісти ГО «ТО «Лісова Брама».

Тепер ми змушені зробити все для того, щоб Вася знову повернувся до рідного дому, а його серце відтаяло після пережитих злигоднів.

Волонтери вже прибрали територію біля річки 6-го вересня та випустили в річку Васю та його подружку Фросю.

Під час акції 27-го вересня волонтери встановлять лавочки, урни та креативні таблички, що закликають не смітити на березі річки Ірпінь у районі Шлюзу № 6 (недалеко від вулиці 6-та лінія, м. Ірпінь). Під час благоустрою ми проведемо веселі активності, також будуть пригощання теплим чаєм.

Христина Науменко
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Екологічна акція в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.