Великі футбольні іменини в Ірпені !

Печать
PDF
imenunun25 вересня о 18.00, в кафе "Ніка" що на розі вулиць Гагаріна та З.Алієвої  відбудеться урочисте вшанування наших Великих футбольних тренерів,  -
Лисова Валентина Петровича, який завтра святкує свій 70 річний ювілей та Удалов Віктор Дмитрович, який 26 вересня відзначатиме 72-й День народження ! 

Наші "футбольні стахановці" за свою більш ніж сорокарічну тренерську роботу в нашому Ірпінському регіоні, підготували не одне покоління молодих футбольних талантів, серед яких були і гравці вищої ліги СРСР, так і нинішне  покоління молодих футболістів, доля  яких розкидала по теренах нашого колишнього і могучого, і які нині виступають за свої футбольні команди.

А так, уявіть на хвилиночку, скільки за весь час пройшло через горнило іх не легкої тренерської праці молодих хлопчаків, які мріяли стати великими футболістами ?  Скільки виїздів, скільки матчів та турнірів було зіграно ? 

Інколи дивуєшся, коли усвідомлюєш усе це і приходиш до висновку,  що робота дійсно Справжнього Тренера, як Вчителя є за покликанням. 

Її треба по-справжньому любити, саме так, як любити саме життя, часточку якого вони присвятили та подарували кожному з нас.  

І незалежно від того, хто з випускників футболу Ірпінської ДЮСШ у цьому житті досяг чи ким став, у кожного є своя відмітина - пройшов "Школу Петровича та Дмитровича", а це я Вам скажу, не менш за рівнем престижності аніж ті Оксфорди чи Гарварди...   Це статус на все життя !

І за це Вам наша шана дорогі наші футбольні тренери !

Низький уклін Вам, міцного здоров'я  і  многіє літа !

DSC04744---DSC04762---
DSC04014.---jpg
        DSC04057---
 


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Великі футбольні іменини в Ірпені ! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.