Гостомель, Київська область.
16 С Похмуро
Голи: Кіфорук ("Ворзель") - 27 хв. - пенальти
Швець ("Гостомель") - 35, 74, 80 хв.

Суботній матч між двома командами відзначився деякими цікавинками. Перш за все слід відзначити, що ворота обох команд захищали наші воротарі з Ірпеня
- Денис Трохименко захищав ФК "Гостомель" і у свою чергу 55 річний Віктор Смарига став охороняти останній рубіж "Ворзеля" і це при тому, що Віктор є ще і президентом, тренером, менеджером, директором стадіону  і ще в цій грі, -  граючим воротарем СК "Ворзель" !

DSC06875---   DSC06885---

Звісно, що від такої перестановки змінився тренерський тандем СК "Ворзель" - тріо Смаририга, Корчанов та Лисов перелаштувався і діяв за схемою 2 + 1 ( коли перші двоє на полі, в ролі граючих - воротаря та центрального захисника, а Петрович один на тренерській лавці ).

DSC06940--DSC06915---

Слід відзначити, що на тренерский місток ФК "Гостомеля" взійшов наприкінці зустрічи за рахунку 3 : 1 і сам очільник міста Гостомеля пан Кириченко Анатолій Іванович, який усю гру спостерігав за грою своєї команди з трибуни, разом з болівальниками. Також цікаво, що лайнсменами у матчі були представники однієї футбольної судійської сім'ї з Ірпеня - Мельниченки Дмитро - батько та Максим - син пильнували за порядком на полі по обидві сторони майданчика.

DSC06949---DSC06920----

Та вернемося безпосередньо до гри.

Відверто кажучи спостерігаючи за самою грою, то вона як на болільника справляла приємне враження, - футболісти діяли дуже активно, нагаючись гостро атакувати ворота. Але першими выдкрити рахунок у гры вдалося гравцям Ворзеля.

Після порушення правил у карному майданчику, пенальті вдало виконав Олег Кіфорук - 0 :1.

Але радість ворзельців тривала не довго. Вже через 8 хвилин рахунок у грі зрівнює нападник господарів Швець - 1 : 1 і з нічийним результатом гравці обох команд уходять на перерву.

Другий тайм розпочався дуже жваво, відчувалося, що обидві команди не бажали розходитись з мирним рахунком. Обидві команди швидко організовували свої атаки, але дуже часто гравцям бракувало майстерності на завершаючій стадії. І все ж таки фортуна у цей день була на стороні господарів поля.

Наприкінці гри в результаты однієї з атак гостомельців, м'яч довгою передачею адресується точно у штрафну площадку і гостомельчанин Швець робить дубль у цій зустрічі виводячи свою команду уперед - 2:1.

Слід віддати належне команді з Ворзеля, які не опустили руки, а почали продовжувати наступальні дії, раз за разом погрожуючи господарям. Під занавіс гри, коли майже уся команда "Ворзель" пішла в атаку, гостомельці піймали їх на контратаці. Все то й же знайомий і активний нападник Швець, підхоплює м'яч у центрі поля і починає свою дріблінгову ходу з лівого флангу переміщуючись до центру розгойдуючи єдиного захисника, який є перед ним, а потім майстерно, правогю ногою, метрів з 35, немов більярдист, загоняє "кулястого" у правий, нижній кут воріт, роблячи "хет-трик" і остаточний рахунок зустрічи - 3 : 1.