ІРПІНЬ УВІНЧАВСЯ ЩЕ ОДНИМ ХРЕСТОМ НА КУПОЛІ

Печать
PDF
10697126 579834155476367 1612738243735337236 o21 вересня 2014 року вірники Ірпінського приходу Української греко-католицької церкви (Ленінградська 28-А, біля залізничного переїзду) зібралися на божественну літургію в день, коли святкується Різдво Пресвятої Богородиці та з нагоди посвячення й зведення хреста на куполі храму.

Літургію відслужив єпископ-помічник Київської архієпархії Йосиф (Мілян). Зворушливі слова священика нікого не залишили байдужим:

— Господь стукає у двері кожної людини, аби ми прийшли до Його дому. Кожен з нас є неповторною людиною і має неповторне завдання. Тепер в Ірпені ми матимемо Храм Пресвятої Богородиці, в якому житиме її Син. Колись Ісуса прийняла в свій дім проста жінка, тепер всі люди мають можливість перебувати у його домі, який звемо церквою.

Господи, прийми наші скромні пожертви, ми хочемо, щоби відкрилися двері нашої душі, щоб ти увійшов у наш дім. Буде багато синів, які сядуть коло твоїх ніг і будуть слухати твій заповіт, щоб змінювався світ на краще…

Після божественної літургії та молебню відбулося трепетне дійство — воздвиження хреста на купол, що нагадував своєрідний ключ до раю.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ІРПІНЬ УВІНЧАВСЯ ЩЕ ОДНИМ ХРЕСТОМ НА КУПОЛІ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.