Про призов громадян на строкову військову службу

Печать
PDF
voenkomНАКАЗ

Військового комісара Ірпінсько-Бучанського об'єднаного міського військового комісаріату

08.09.14р. м. Ірпінь № 68

Про призов громадян на строкову військову службу

З метою забезпечення виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року №352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, “ Указу Президента України від 01.05.2014 року “ Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави”, Рішення Виконавчого комітету Ірпінської міської ради та рішення Виконавчого комітету Бучанської міської ради
НАКАЗУЮ

1. З 1 жовтня по 30 листопада 2014 року провести призов громадян на строкову військову службу
2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ірпінь, вул. Д.Попова 26 у визначений час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 01 жовтня 2014 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
3. Явці на призовну дільницю Ірпінського міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, 1996 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 (вісімнадцять) років, а також громадяни, які народилися у 1989 – 1995 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
4. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Ірпінь, м. Буча, смт. Ворзель, смт. Гостомель, смт. Коцюбинське, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військові комісаріати для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Військовий комісар Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.П.КАЙДАН 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Про призов громадян на строкову військову службу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.