Шкільні родини Ворзеля поповнилися переселенцями

Печать
PDF
UskDsrVXSFYЦьогорічний навчальний рік у Ворзелі відрізняється від попередніх – у класи влилися діти вимушених переселенців. Тому до звичних передшкільних клопотів для директорів та вчителів додався і цей момент.

У дві ворзельські школи цього року пішло 488 дітей. Директор школи №5 Волга Тетяна Григорівна розповідає, що з 423 учнів – 44 дитини з родин вимушених переселенців. У зв'язку з таким непростим поповненням довелося узгоджувати багато питань. По школі була оголошена акція «Милосердя» – збори одягу, взуття, канцтоварів. У батьків-переселенців, діти яких пішли до школи, взяли дані про розміри одягу, взуття їх дітей.

Узгодили з керівництвом санаторію «Перемога», де проживає більшість дітей, графік їх харчування, можливість виділення спеціальної кімнати для підготовки уроків.

Вирішували і звичні питання, зокрема щодо гуртків. Школярі зможуть безкоштовно займатися футболом, відвідуватимуть гуртки м'якої іграшки, музичного та образотворчого мистецтва. Вирішується питання щодо занять айкідо.

Старається покращувати умови для своїх учнів і школа. Цього року 30 школярів сіли за новенькі парти. У вестибюлі з'явилося нове покриття підлоги, на що управління освіти Ірпінської міської ради виділило кошти.

Директор початкової школи №11 Наталія Степанівна Лісовська говорить, що з 65 учнів, які цього року переступили поріг школи – 8 дітей із родин вимушених переселенців. Двоє з них повернулися з батьками додому. Але на заміну їм прийшов хлопчик із Луганська. Вона дуже позитивно характеризує дітей вимушених переселенців і самих батьків – добрі, тактовні, ввічливі.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Шкільні родини Ворзеля поповнилися переселенцями - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.