Ірпінь готується до свого свята або про наше буденне

Печать
PDF
Сьогодні вдень можна було спостерігати картину, як чепурили центральну вулицю міста - Шевченка.

DSC06436--    DSC06444---

Ірпінь готується до свого головного свята - Дня міста !


DSC06440--

Відверто кажучи, приємно бачити як за останній час у місті почали відбуватися зрушення на краще.

Зрозуміло, що одним із фактором такої натхненної роботи на благо міста є і вибори які наближаються.

Так, нещодавно, по-творчому прикрасили підземний перехід, гарно усе було зроблено, хоча слоган:  " Ірпінь - місто твоєї мрії", розфарбований кольором хакі на блакитному небі - стелі переходу, порушив естетичний вид рукописного творіння дітвори. Краще було б залишити ось в такому, оновленному вигляді.

DSC06049-----

Особливі слова подяки хочеться сказати людям і організаціям, які не тільки постійно захищають свій парк від забудовників, але й чудово навели порядок у своєму  дітищи - "Покровському парку", що розташований у районі СМУ.  Разом з тим,  ще й розфарбувавши в національні кольори сіру стіну - плача імені Олега Григорука.

DSC06294--

По-святковому тепер радують очі і клумби у центрі міста, у "Парку Перемоги" і на дорогах при в'їзді в наше місто.

10628392 897656246928499 4784371484658161559 n---   DSC05912--
Але відверто кажучи, мене давно дивувало, а чому це ми приводимо все до ладу напередодні великих свят чи виборів ?

Невже цей "комплекс показухи" так сильно заліг у нашу підсвідомість і його не виколотили, чи будемо завжди чекати на вказівки зверху, що керманич міста має нас залучити до повсякденної роботи у стилі "кнута чи пряника",  - невже це не має бути щоденна та повсякденна робота відповідних структур  міста та їх працівиків.

Ось, нещодавно, напередодні Дня  Незалежності, проїзджаючи у районі СМУ, біля вулиці 9 лінії, помітив недофарбований бардюр і роботу виконану у стилі "аля совок", так на тяп ляп.  Можливо наглядач дядя Вася вже пішов на обід ? 

DSC05853---

Ну зазвичай мене завжди дивувало, но як так можна причипуряти вулиці і фарбувати бардюри, коли біля них залишається не прибраний пісок та листя ?

DSC05851---

Чи хтось сподівається, що проїде прибиральна машина та все почистить ?  На жаль, такого автопарку машин, у нашому місті не існує, порозпродували "попереднікі" заради грошей, тому і ходять прості люди по забруднених вулицях, які роками ніхто не прибирав. Приміром взяти хочам б одну вулицю Полтавську, по якій за день проходять тисячі людей і яка є я думаю не менш візитівкою міста, аніж ті вулиці які знаходяться біля міськвиконкому.

DSC05553---

Відверто кажучи, я ось чим дивуюсь, ну ось нема вже Скаржинського на місті очільника і наче влада змінилась і ми усі вже стали і демократами і патріотами, а ось очиститись самі не тільки від застарілих поганих стереотипів не можемо, так і вулиці ніяк не очистимо, бо ставлення до них теж мабуть за принципом - мажорні- чисті біля міськвиконкому, а народні - брудні усі решта.

І чи невже ця розруха у наших головах так і буде сидіти роками і західний вислів який був кинуто на  країни колишнього СРСР, що:  "Росія - славиться дурнями та поганими дорогами", -  так і буде жити наглядним прикладом в новій Україні ?

До речі, як приклад.  Ось порівняйте приміром стан вулиць, які є у нашому місті і названі на честь великих постатей української нації.

Ну приміром Лесі Українки та Шевченка.

DSC05607----DSC06437--

Ну скажімо "Кобзарю" повезло більше, він у ВІП зоні, у центрі міста, біля міської ради, тому він завжди прибраний, а чи бачили Ви вулицю великої поетеси Лесі Українки в Ірпені ?  Гарна вулиця для зйомок фільму про війну.  І на Схід можна не їхати, лише тільки залишається замінити іномарки на військові машини і зняти усе це на чорно-білу плівку і отримуй Ірпінь голлівудській "Оскар" за кращу режисуру, де  у головних ролях наші  ірпінські післявоєнні вулиці.

Останнім часом у місцевих виданнях можна прочитати про великі гасла стосовно надання "брендовості місту", як це модно зараз казати і як усе це гарно  розписано і показано, немов на американских лекціях "Аmway". 

А я от Вам що скажу, - не треба нічого нового видумувати. Просто придбайте хоча б декілька прибиральних машин для міста і дайте нові робочі місця нашим водіям - дядям Валерам та платіть їм хоча б гідну платню , без затримок і не раз у квартал та без підмаланюрювання, щоб поділити ще на два ці кровно зароблені гроші та ще відняти 4,  - на потреби керовниці зверху, бо день народження на носі...

Зробіть нормальні виробничі відносини.  І тоді і у Вас і у нас - усе буде гаразд. Невже, так складно усе це зробити ? 

Чи може зачекаємо до виборів, можливо хтось із кандидатів на мера розщедриться, але треба потім пильнувати аби,  як у нас зазаичай водиться,  згодом не поцупили "подарене" за крома міста."

Мабуть, якщо колись, я побачу таку машину у нашому районі міста - ( "East End" - за залізницею, на Сході міста ), то я піду зустрічати того водія - дядю Валеру, з квітами та зі сльозами на очах, бо він для мене буде символізувати  танкіста - визволителя міста від бруду та сміття, яке залишилося ще з тих часів "попередніків". 

Страшно інколи дивитися, до чого ми дожилися, іде бідна бабця з "кравчучкою" по неприбраній, запиленій вулиці, а молоді рисаки на джипах піднімають пісчану хуртелицю.   Кожен день бачу ці жахливі сюжети на наших ірпінських вулицях. 

А що й казати про тих бідних прибиральників, які  де-ін-де ще залишились, хоча криза у державі штовхає людей і на таку не благодарну, тяжку та малооплачувальну працю. 

Як з цього приводу не згадати гарну жінку Таню, яка свого часу, самотижки, прибирала увесь масив на Привокзальній площі, а це 1400 квадратних метри і робила це кожен день, при платні десь трохи більше 1000 гривень на місяць, так що ж вийшло далі, керовнікі з комунального господарства міста ще умудрядися місяцями не виплачувати заробітної платні, а вона ще мала малу дитину, що ходила до школи ! І де б ще Ви бачили таке сучасне рабство і у якій незалежній від розуму нашій ненці ? Наведіть приклад, можливо і у Габоні таких стосунків вже не існують, а у на на жаль випададки такого сучасного геноциду для справжніх працівниуів, - це норма. Як результат, вона звільнилась і погрузли усі мешканці нашого району знову у бруд та багнюку !

І хоча зараз і знайшлися нові герої, такої Тані вже ніхто не замінить...

Біля деяких будинків взагалі відсутні прибиральники із-за низької заробітної платні, але на щастя людська свідомість у багатьох випадків за останній час  бере верх над ситуацією і вони самі наводять лад біля свої будинків, самі прибирають і наводять марофет біля своїх осель.


DSC05830---     DSC05832---

Приємно було нещодавно бачити, як одна молода дівчина Наталія,  разом зі своєю дитинкою,  поралися біля свого парадного, оновлюючи його свіжими фарбами і бачучи це розумієшь, -  поки не вмре наша українська свідомість -  не вмре наша Нація  і наша Нова  Україна !
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінь готується до свого свята або про наше буденне - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.