"Олімпійський урок" в Ірпені !

Печать
PDF

DSC06415-----   DSC06404--

Cьогодні в рамках Всеукраїнської акцій Національного олімпійського комітету «Олімпійський тиждень», яка присвячуються до Дня фізичної культури та спорту в Ірпінському навчально - виховному об'єднані "Освіта" відбувся «Олімпійський урок».

Вже стало доброю традицією проведення таких спортивних заходів для дітей у данному навчальному закладі, директором якого є Тюріна Ліна Георгіївна.

Не стало виключенням і цьогорічне проведення "Олімпійського уроку", яке було творчо та по-святковому організовано кожним викладачем навчально-виховного об'єднання, які представляли і вболівали за свої підготовлені молоді спортивні команди.

А як вам скажімо одні тільки назви спортивних колективів, скажімо 5-A, були - "Шаленними білками", а їх суперниками на спортивному майданчику команда - "Бігунці".

DSC06399---  DSC06410--- 


Відверто кажучи, коли бачиш з якими пристрастями і завзяттям молоде покоління змагається на спортивних доріжках свого навчального закладу, то хотілося б інколи запросити більше дорослих людей аби повчитися у них дитячій бадьорості та оптимізму, якої так інколи не вистачає багатьом людям у повсякденному житті.

Особливо хотілося б відмітити теплими словами подяки за орагнізацію цього спортивного дійства - Герду Олену Евгеньевну - викладача фізичного виховання цього освітнього закладу, яка традиційно і на високу рівні організовує подібні спортивні свята для дітей та щоденно виховує наше молоде покоління.

І хто зна, можливо це сьогоднішнє спортивне свято, запалить маленьку іскорку мрії у серці молодої дитини, яка згодом стане Олімпійським чемпіоном і прославить нашу державу Україну на весь світ !

DSC06411---DSC06425---


DSC06420---              DSC06423---


DSC06429---DSC06418--Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - "Олімпійський урок" в Ірпені ! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.