Карась Вася повернувся в річку Ірпінь

Печать
PDF
karas VasiaУ суботу 6 вересня пообіді на пляжі та у лісі біля шлюзу № 6 (навпроти вул. 6-а лінія) волонтери зібралися попрацювати: прибрати сміття та навести лад на навколишній території.

Аби вивезти все сміття пригнали цілий МАЗ-сміттєвоз, наданий ПП «Гарнітура».

До цієї акції у рамках проекту з очищення ріки Ірпінь «Save Vasia», організованим творчим об’єднанням «Лісова Брама», долучилися люди доброї волі, які цього погожого вихідного дня прийшли прибрати сміття на берегах Ірпінь-річки. Потім відпочивали та співали пісень, показуючи приклад культурного відпочинку на природі.

Як розповіла представниця об’єднання «Лісова Брама» Христина Науменко – це перша акція проекту очищення Ірпінь-річки. 27-го вересня планується провести благоустрій території біля шлюзу – встановити лавочки, урни та попереджувальні таблички, щоб люди не смітили. Дайвери чиститимуть дно річки від сміття.

Загальна протяжність річки Ірпінь 162 кілометри. З’явилися охочі люди очистити її від бруду в інших місцях. На жаль, протягом багатьох років саму річку, береги та прилеглі луки й ліси губителі природи занапастили горами неорганічного сміття. Тож, для повного очищення від нього знадобиться не один день, і не одна громадська організація.

Взагалі, добре було б, аби люди ставилися до природи, довкілля, як до своєї приватної власності. У своєму дворі так смітити не будуть. Можливо, через це дедалі більше наших водойм та лісів обгороджується високими парканами з надписом «приватна власність», куди вже не зможе потрапити кожен охочий – ловити рибу, збирати гриби чи просто відпочивати. У багатьох людей не вистачає усвідомлення, що наш Ірпінь і вся Україна загалом є нашою спільною оселею. Де б хто не викинув сміття в неналежному місці – це він насмітив у себе вдома, у своїй душі.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Карась Вася повернувся в річку Ірпінь - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.