СК"Ворзель" - "Міраж" Гостомель - 2 : 4

Печать
PDF
Цей матч, як і попередній команда з Ворзеля проводила на стадіоні у Гостомелі, але тепер ворзельці були господарями майданчика у матчі з гостомельським "Міражем".

Отже початок гри видався дуже цікавим, вже на 1 хвилині зустрічи перша атака  ворзельців ознаменувалася голом Сергія Тітенко, який видався більш проворнішим на другому поверсі і завершив атаку поклавши головою м'яч у сітку воріт суперника.  1 : 0 - Вдалий початок.

Але цей швидкий гол, відразу пробудив гравців гостомельської команди, які відразу включили швидкості і почали діяти  активно у боротьбі за кожен м'яч.

Слід відзначити, що весь перший тайм проходив у безкомпромісній боротьбі обох команд і динаміка матчу відверто кажучи справляла приємнє враження на вболівальників, аби ще ця боротька не виходила за рамки правил.  Суддя зустрічи спромігся вгомонити пристрасті команд, показавши 3 жовті картки гравцям обох команд і забігаючи вперед скажу, що за матч їх назбиралося аж п'ять.

DSC06151---DSC06179---

Під занавіс першого тайму, активність гостомельців, які мали декілька можливостей відкрити рахунок, все ж таки ознаменувалася двома голами - "дубль" на рахунку  нападника "Міражу" - Барташука Андрія, який  на 38 хвилині зрівнює рахунок і за 2 хвилини до кінця першого тайму, виводить гостомельців уперед.

Другий тайм знову розпочався з атак гостомельців, але їх піднесений настрій вже на 49 хвилині зіпсував  7 номер команди господарів -  Андрій Боднарук, з центральної позиції, метрів з 35,  посилає м'яч немов гарматну кулю у дальній верхній кут воріт.  Рахунок зрівняно 3 : 3.

Але на мирову у цей день гостомельці не були згодні і вони після пропущеного голу відразу ідуть уперед. Під час з однієї з атак, яку було припинено недозволеним прийомом суддя зустрічи, який впевнено і чітко провів зустріч, дає штрафний.  Гостомельці впевнено його виконують - навіс з лівого флангу  у штрафний майданчик і 10 номер "Міражу" - Барташук Андрій, м'яко кладе  мєяч головою у лівий кут воріт.  Гол  - 3 : 2 і хет-трик нападника гостомельців.

Після цього голу, команди мали однакові можливості для взяття воріт але все ж таки фортуна у цей день була на стороні команди " Міраж", яка за 15 хвилин до завершення гри розіграла класичну багатоходівку у центрі поля і без усіляких складнощів нападник гостомельців Сергій Лазарев доводить рахунок гри жо 4 : 2 на користь "Міражу".

Під  кінець гри тренерський штаб "Ворзеля"  робить ряд замін аби підсилити гру, але  активність господарів так і не переросла у реальне взяття воріт і матч
у Гостомелі дійсно став міражем для ворзельців на шляху до перемоги.