Woodstoсk по-ірпінські

Печать
PDF
DSC06133---
      
Сьогодні біля доту,що на шлюзах увечері о 18.00  розпочався музичний фестиваль - "Open Air  - 22", головними діючими особами якого стали DJ Олександр Галицьки та Наташа Ростова, які разом з ді джеями Теch - Inside та Z Dopomine МС Міrage  ставлять собі за мету підігрівати ірпінську молодь цілодобовим  виступом, який має завершитись о 18.00 вже  - 31 серпня !Серед запрошених на цей музичний марафон є  - Кузьма Скрябин, Vnuk, Денис "4 короля", 4atty aka Tilla, Гаріk Pledoff, АрХангел.

Слід сказати що вже після заходу сонця з десяток машин потягнулися по доволі тихій вулиці -  6 лінії, яка з плином часу перетворилася наче на швидкісний бульвар столиці.  Молодь немов бджоли до вулику, потягнулася на звуки модернової музики, яка доноситься з лісовою галявини у лісі до району  East Endу міста.

Довелося і нам, окунутися у молодіжну спокусу і ринути на  пошук музичного дійства.  Вже по дорозі ближче до пойми, було видно як невиличкі групки молоді ідуть і підігрівають себе міцними напоями, аби вийти на той рівень що треба, аби виглядати "по-сучасному" на такій молодіжній паті.

DSC0613---6DSC06142--

Дехто, на цю вечоринку, вирішив добиратися  на  таксі, дехто на мопеді, а коли ми прибули вже до шлюзів побаxили цілий парк машин і дуже багато молоді, яка воліла потрапити на цей фестиваль.

Відразу на мосту через річку Ірпінь стояв так званний КПП де дівчина у суцільній темряві намагалася щось продавати, як виявилося окрім значка фестивалю вона запропоновували квиточки по 40 гривень. На жаль дитячих зі знижкою не було...

Дякуючи порядним хлопцям на цьому котрольному пості нам дозволили зайти? як то кажучи free of charge, так як вони безприкословно дали зелений світ на наш позивний - "Преса" !

Нам довелося ще пройти у темряві майже метрів 200, як тільки ми вийшли на місце проведення музичної вечоринки.

Що ж організатори мають смак.  Відверто кажучи вибрали моє одне з найулюбленіших місць в Ірпені.  Зліва від доту серед берез  розмістили палатку та невеличку наливаєчку, де молодь мала змогу підігріти себе різноманітними напоями.

Поруч на галявинах розмістилися групки молодих людей, які обрали для себе кальян, а дехто потрапив в оточення вже підігрітих вродливих дівчат, які заводили хлопців своїми танцями та жіночими хороводами.

Думаю що вже зараз найбільш спритні та збуджені, уєдинилися у лісовій темряві з першими поцілунками та словами, - " Ти мене кохаєш ?" ... ну аби це на користь пішло бо хто зна ще піднімуть демографію міста за один веселий вечір.

Відверто кажучи, якщо провести там довгий час та під таку музичку в стилі "Come on Your Body move"  та потрохи вживати напої, то можна і на подвиги !

А  вцілому, спроби створити щось неординарне для молоді вже є,  от лише  одне запитання до організаторів цього дійства  щодо моральної точки зори, -  як  ніяк а в Україні іде війна, гинуть наші побратими, а ми гарцюємо на усю округу !  

Чи можливо війни ніхто не об'являв ???


DSC06138--DSC06145---

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Керя 31.08.2014 10:02
Звонил представителям общественной организации палатка которой там стояла, они не особо в курсе, или просто дурака включают.
Цитировать
 
 
# Yuriy_s 31.08.2014 09:55
Полностью поддерживаю коммент пользователя Керя - ночью вся семья маялась от продвинутого бум-бум... Организаторов данного мероприятия в студию. Если есть деньги таскать технику и разворачивать ее на пойме, то можно поискать площадки, где есть больше благодарных слушателей - в зоне АТО, например.
Цитировать
 
 
# Керя 31.08.2014 04:57
Пол ночи не спал из за этого движа. В 4,утра надоело слушать, позвонил 102, говорят уже несколько звонков было, но ничего сделать не могут, это территория Киеао святошинского района. В Киево святошинском райотделе тоже не могут помочь, это тоже не их территория. Иду туда. Дальше все как выше описанно. Там нахожу организатора, причём имя по тексту меняется. На вопрос есть ли какие то документы позволяющие такое мероприятие, говорит что документы в машине. Предлагаю сходить в машину. Она зовёт охрану со словами Сережа поговори с ним. С Сережей собирается человек 7 нависают и дышат перегаром. Даль ше диалог:
Ты кто?
Я житель Ирпеня
Иди нажуй житель Ирпеня, и начинают толкаться. Ума хватило свалить потихому.
По 102 данные оставил, будем дальше копать на организаторов.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Woodstoсk по-ірпінські - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.