Ірпінчани і Бучанці допомогають Українській армії

Печать
PDF
IMG 20140803 140246669---Громадські активісти з Ірпеня і Бучі завітали до колишньої резиденції Януковича "Межигір'я" в селі Нові Петрівці Вишгородського району. Завітали не для споглядання розкоші колишнього тирана, а з метою допомогти батальйону спеціального призначення "СІЧ", який базується саме у "Межигір'ї".

Як розповів активіст "Об'єднання "Самопоміч" Віталій Кобизький було закуплено і доставлено: бронежілет  5 + рівня захисту, термокружки, зубні щітки, прибори для гоління та інші необхідні речі.

За словами Віталія батальйон, завдяки допомозі волонтерів, укомплектований майже всім необхідним і частково готовий до відправки в зону АТО.

На данний час, одним з головних завдань для волонтерів є зібрання коштів на ізраїльський тепловізор, який має здатність бачити через стіни.
Вартість данного прибора 27.000 доларів США.

Якщо у когось є можливість надати фінансову допомогу для закупівлі тепловізора: телефон: 0977191777,  номер карти ПриватБанку: 5577 2127 0880 7410 зареєстр. на Віталій Кобизький

Зібрані кошти будуть передаватися безпосередньо в сам батальйон.

           IMG 20140822 16153574--
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінчани і Бучанці допомогають Українській армії - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.