Боева нічия у Гостомелі

Печать
PDF

DSC05916.--jpgDSC05920----

Сьогодні, 23 серпня, у Гостомелі відбувся перший матч другого кола чемпіонату києво-святошинського району з футолу між командами ФК "Факел" та СК "Ворзель".

У першому таймі господарі поля взяли ініціативу у свої руки і вже на першій хвилині гри 8 номер господарів відкриває рахунок у зустрічі.

Перший гол виявився немов холодний душ на голову гостей і вже у через 9 хвилин прохід по флангу Олександра Іванчика завершився прицільник ударом у площину воріт.

У цілому, в перший таймі, як господарі так і гості мали можливості відзначитись, але потужні спроби гравців обох команд так і дали результату.

Команди пішли на перерву при рахунку 1:1. На початку другого тайму уперед пішли гравці Ворзеля і в одній з перших атак відзначається Сергій Тітенко.

Цей гол придав гостям впевненості у своїх силах, і відразу відчулося, що команда знайшла свою гру.

Було проведено декілька цікавих багатоходівок, які ледь не завершувалися голом. Хоча слід сказати що і команда "Факел" теж мала чимало моментів у другому таймі, який проходив з поперемінним успіхом обох команд, але для завершення атак не вистачало точності гравцям.

DSC05933---DSC05952---

DSC05950--DSC05923---

У другому таймі на поле центрального стадіону у Гостомелі на заміну вийшов головний тренер, який вирішив стати граючим у  команді "Ворзель" Віктор Смарига.

І слід сказати, що це відразу відчулося у впевнених діях гравців Ворзеля на  полі, гра яких стала більш злагодженою у тактичних діях.

Під завісу матчу, відчуавлося, що ніхто з команд не хотів поступатися і навіть розходитись при мирній нічиїй.  Це відразу помітилось у діях команди гостомельського "Факела", які провели швидку атаку і "десятка" господарів виводить свою команду уперед на 80 хвилині зустрічи.

Слід відзначити гравців "Ворзеля", які після пропущеного голу не знітелися і не опустили руки, а навпаки, активізувалися у командній грі і за 7 хвилин до завершення матчу нападник гостей Євген Бородавко зрівнює рахунок на нічийний результат - 3 : 3.

Бойова нічия - рахунок, який заслужили обидві команди і обидва тренера цих команд,- Віктор Смарига та Ігор Вакуленко, які є вихованцями одного тренера Валентина Петровича, які після закінчення гри, з посмішкою, та по-дружньому , потисли один одному руки.