Про наше життя - буття...

Печать
PDF
Оце слухаю я нашого головного урядовця, як нам МВФ якусь подачку у розмірі 2 млрд. планує дати, за яку простих людей на комунальці та не тільки закабалили, а в той час "попереднік" & Кo розгулюють досі на свободі з награбованими 400 млрд. (!!!) з яких же і фінансується війна на Сході !

І що не можна знайти цю гопкомпанію, чи не вже вони на Марсі ?

Заберіть награбовані кошти у людей і все, держава зовсім в іншому вимірі і на все і на всіх вистачає, щоб оговтатися та "причипуритися" після цих буремних місяців, так ні, - знову усіх українців благають затягнути пояски та потерпіти...

23 років тільки і робили, що терпіли, як новоріши заможнічали на людських горбах чи Ви вважаете що це можна продовжувати ?

Ні досі, наїлися, затягуйте тепер Ви свої олігархічні пояски, для нормального життя людей,  не кажучи вже на потреби армії !
1 fcdc6Я не розумію іде війна а війни ніхто не оголошує, а навпаки кудись інтегруємось ? 

Якою там Європою ви замилюєте очі, якою інтеграцією ?

Ми хотіли Незалежності і боримося вже стільки років за СВОБОДУ, так навіщо знову кудись влазити ?

Навіщо на мільярди вивозити з України агропродукцію у Європу, а своїм людям піднімати ціни на перш необхідне, хліб, олію, тощо ?

Ціни у магазинах вище аніж у Нью-Йорку !!! Чому у селі молоко 2 гривні за літр,а на прилавках вже більше 10 - гарна різниця !

Приміром, продукція "Рошен",  за тиждень піднялась майже у двічі для українців у той час коли іде війна ?

Так за часів війни завжди було усе для фронту, - усе для перемоги !

Усі на патріотичній хвилі робили безкоштовно і виробляли безкоштовної продукції тоннами для фронту ! А забув - війну ніхто не оголошував, а ось керований хаос для українців вже запустили.

Чи може це 33 рік -"дубль два" ?

Ось так і в 30х було - все повивозили до Німеччини, а люди тут помирали з голоду !

Схаменіться "дежавютворці" !!!

Досі своєю рабсько - слимацькою моралю облизувати "Стареньку Європу" і заради своїх власних прибутків перетворювати працьовитих українців у вояків та батраків на своїй Богом данній та рідній землі !Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Про наше життя - буття... - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.