На Київщині правоохоронці посилюють заходи безпеки

Печать
PDF

На Київщині правоохоронці посилюють заходи безпеки

Правоохоронці Київської області посилюють антитерористичні заходи, спрямовані на виявлення та затримання груп або осіб, які мають наміри вчинити терористичні акти.

Про це повідомила прес-служба МВС у Київській області.

За інформацією відомства, працівники міліції Київщини, як і всі правоохоронні органи України, проводять ряд комплексних заходів, спрямованих на виявлення підозрілих предметів та осіб, а також груп людей, поведінка або зовнішній вигляд яких викликає підозру можливості вчинення ними терористичних актів.

В даний час, посилюються заходи безпеки з боку правоохоронних органів. Проводяться перевірки та огляд транспортних засобів, громадян та їх речей.

Правоохоронці Київської області звертаються до громадян з проханням поставитися до таких заходів з розумінням, відповідальністю і суспільною свідомістю.

«Будьте пильні, а в разі виявлення підозрілих осіб, груп людей, або предметів, залишених в громадських місцях, негайно інформуйте органи внутрішніх справ за телефоном чергової частини 102, Державну службу з надзвичайних ситуацій і Службу безпеки України», - закликали в МВС. Нагадаємо, останнім часом в Києві практично кожен день невідомі зловмисники повідомляють про неправдиве мінування різних об'єктів.


328b29a2487b7152cff4f3394a55434b

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - На Київщині правоохоронці посилюють заходи безпеки - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.