У Києві до Дня незалежності готують виставку квітів

Печать
PDF
У Києві до Дня незалежності готують виставку квітів

Традиційно до Дня Незалежності України для киян та гостей міста 22 серпня 2014 року на території Печерського ландшафтного парку відкриється 59-та щорічна виставка квітів “Єдина Україна”.

Неймовірні за своєю красою та оригінальністю квіткові експозиції на українську тематику прикрасять схили Співочого поля.

Виставка квітів “Єдина Україна” покликана показати любов до рідного краю, гордість за героїчний народ та наскільки важливим є мир для всіх українців, які прагнуть будувати своє майбутнє в цілісній та єдиній Україні.


Так, столичних зеленбудівців буде висаджено понад 360 тисяч квітів, таких як: колеус, бегонія, агератум, цинерарія, тагетис, седум та інертні матеріали.

Загальна площа всіх композицій 1560 кв. м. Справжнім інсталяційним дивом стануть експозиції: “Україна — лагідна земля, країна щастя, сонця і добра” КП УЗН Печерського району, “Гайдамаки” КП УЗН Подільського району, “Голуби миру” КП УЗН Деснянського району, “Квітка єдності” КП УЗН Оболонського району, “Берегиня” КП УЗН Дарницького району, “Родина” КП УЗН Шевченківського району. Виставка триватиме до 21 вересня.

Вхід на виставку для дітей до 7 років, інвалідів та ветеранів ВВВ, а також учасників ліквідації аварії на ЧАЕС — безкоштовний.

Для інших осіб вартість квитка — 25 грн.

0d478c6407385d4d306e830357aae80a2ee2027b


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У Києві до Дня незалежності готують виставку квітів - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.