В "Київоблгаз" почав функціонувати антикризовий енергетичний штаб

Печать
PDF
В "Київоблгаз" почав функціонувати антикризовий енергетичний штаб

Мета його створення - забезпечити безаварійне та безперебійне газопостачання. Особливо ця задача стосується опалювального періоду 2014-2015 років. Крім того, штаб буде оперативно надавати роз'яснення для споживачів щодо всіх актуальних питань. Про це заявили в прес-службі "Київоблгазу". 

За даними компанії, представники штабу постійно контролюватимуть гарантоване забезпечення населення і підприємств необхідними обсягами газу в осінньо-зимовий час. Крім того, антикризовий штаб контролюватиме роботи в рамках усунення аварій в мережах газопостачання. Споживачі газу зможуть проконсультуватися в енергетичному штабі, а також оперативно вирішити питання підключення обладнання для опалення, надання техумов, перекладу з газового опалення на електроопалення тощо. В Антикризовому штабі будуть працювати 24 години на добу і без вихідних.


e 0-
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В "Київоблгаз" почав функціонувати антикризовий енергетичний штаб - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.