Ірпінь лідер по будівництву житла в Київській області

Печать
PDF
Ірпінь лідер по будівництву житла в Київській області - дані Держстату

Кожен третій квадратний метр житла, прийнятий в експлуатацію в Київській області в 2012 році, був побудований в Ірпені.

Супутник Києва виявився найбільш динамічно споруджуваним містом столичного регіону за показниками як будівництва, так і введення в експлуатацію готового житла та приросту обсягів житлового фонду. Відповідні дані були опубліковані Головним управлінням статистики у Київській області в "Статистичному щорічнику Київської області за 2012 рік".

За даними статвідомства, у 2012 році в Ірпені було введено в експлуатацію понад 145 тис. Кв. м житла, що на 60% більше, ніж у 2011 році.
Друге місце серед міст за цим показником посіла Буча (63,6 тис. Кв. М), третє - Бровари (близько 46 тис. Кв. М). При цьому частка введених в Ірпені квартир становить 31,8% від загального обсягу житла, введеного в минулому році у всій Київській області (понад 456 тис. Кв. М).

Фактичний приріст житлового фонду міста з урахуванням списання старого житла склав +118 тис. Кв. м. Це також кращий показник в регіоні. На другому місці - Бориспіль з показником +67 тис. Кв. м і Буча з приростом +47 тис. кв. м.

За даними статистичної служби Ірпінь став лідером і по абсолютній кількості зведених квартир - їх у 2012 році побудували 1285 (друге місце - Буча, 819 квартир, третє - Бориспіль - 535). Втім, за інформацією відомства, незважаючи на інтенсивні темпи будівництва, місто все ще відчуває суттєву нестачу житла.

DSC05547---Так, рівень забезпеченості житлом одного жителя є одним з найнижчих в регіоні і становить 22,7 кв. м. Тоді як у міста-лідера Василькова цей показник становить 36,7 кв. м, а середній показник по області - 32,7 кв. м.

Крім того, в Ірпені одна з найдовших квартирних черг в області - в поліпшенні житлових умов тут потребують 4237 сімей, т. Е. 54 сім'ї на кожну тисячу жителів. Більше тільки в Броварах - 67 сімей на тисячу, Бучі та Переяславі-Хмельницькому - по 58 сімей.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей






Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінь лідер по будівництву житла в Київській області - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.