ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ

Печать
PDF

Ірпінський міський центр зайнятості інформує про те, що з метою забезпечення прав і законних інтересів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходження, або місце проживання яких є Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, Міністерство юстиції України видало наказ від 14 березня 2014 року № 525/5 «Опроведении регистрационных действий по изменению местонахождения юридических лиц и места жительства физических лиц — предпринимателей».

Наказ вступив в силу з 18 березня 2014 року – з моменту його публікації в «Офіційному віснику України» від 18.03.2014 року № 21/1.
Даним наказом встановлено, що юридичні особи та фізичні особи – підприємці, зареєстровані в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, для продовження своєї господарської діяльності в рамках українського законодавства зобов’язані змінити своє місцезнаходження чи місце проживання на інші регіони України.
Дія даного положення не розповсюджується на зміну місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб – підприємців в межах території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.