Трагедії на воді в Ірпінському регіоні

Печать
PDF

В Київській області на водних об’єктах загинуло 21 особа, в тому числі і 2 особи в Ірпінському регіоні, за аналогічний період 2013 року на воді загинуло 9 осіб. За статистикою основними причинами загибелі людей на воді – порушення елементарних правил поведінки, купання у нетверезому стані, купання у не відведених для цього місцях, запливання на далекі дистанції, залишення дітей без нагляду дорослих.

45% трагедій на воді стаються через нехтування відпочиваючими правил поведінки у місцях купання, 15% - через особисту необережність та стільки ж – через вживання спиртних напоїв.
Така кількість смертельних випадків та травмування населення на водоймах змушує звернутися до кожного мешканця Київщини з проханням дотримуватись правил безпечного поводження на воді.

Шановні громадяни!

Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням дотримуватися основних вимог безпечної поведінки на воді.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: більшість людей гине, купаючись в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше відбуваються при порушенні правил поведінки на воді.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.
1. Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
2. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.
3. Не слід купатися нетверезим. 
4. Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах. 
5. Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.
Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Трагедії на воді в Ірпінському регіоні - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.