УДАР: Питання про саморозпуск Верховної Ради та призначення перевиборів має бути вирішене вже завтра

Печать
PDF

«УДАР» вимагає винести на розгляд на засідання Верховної Ради 3 липня питання про саморозпуск Верховної Ради України та оголошення позачергових парламентських виборів.

Як заявили в Київській обласній організації партії, напружена ситуація в країні вимагає ефективних кроків від парламенту. Варто розуміти, що нинішній склад Верховної Ради не може реально репрезентувати інтереси українського суспільства з огляду на те, що серед  парламентарів є особи, які несуть персональну відповідальність за масові вбивства на Майдані і саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції. Сьогодні ці депутати з трибуни Верховної Ради безкарно закликають до сепаратизму, саме тому державі потрібен якісно новий законодавчий орган, який реально відображатиме настрої суспільства і реагуватиме на його потреби.

«Тільки таким чином Верховна Рада отримає мандат довіри українців, що забезпечить впровадження відповідних реформ і зміцнення національної безпеки. Цей склад парламенту вже не здатен якісно реформувати державу – суспільство висловило свою позицію на позачергових президентських виборах, за результатами яких Партія регіонів і Комуністична партія України не отримали належної підтримки українців», - йдеться у заяві Київського обласного «УДАРу».

У партії наголосили, що рішення про негайне призначення дострокових виборів – це відповідальний крок, необхідний для ухвалення нового закону про вибори, активізації роботи над змінами до Конституції та проведення люстрації тих політиків і політичних сил, які відверто нівелювали потреби українців і працювали всупереч інтересам України.

Прес-служба Київської обласної організації партії «УДАР»
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Марія89 07.07.2014 17:59
Чому К/о організація не звертає увагу на діяльність в Ірпені дерибанщика Маркушина. Удар очистився від партнерів по бізнесу Маркушина Місяця і Власюк, а головного афериста залишив у лавах партії!?
https://www.youtube.com/watch?v=jZy_bJKuFdY
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - УДАР: Питання про саморозпуск Верховної Ради та призначення перевиборів має бути вирішене вже завтра - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.