Громадський супротив в Ірпені – це реакція на політичне рейдерство

Печать
PDF

altЛідер громадської організації «Нові обличчя» та однойменної партії Володимир Карплюк розповідає у бліц-інтерв’ю про заворушення, що відбулися останніми днями в Ірпені, осіб, причетних до цього, та про те, в який спосіб громада захищатиме рідне місто.

- Що відбувається в політичному житті Ірпеня?

- Громада Ірпеня зібралася висловити протест тим подіям, які розпочалися 27 червня, і продовжують нагнітатися й далі. Незаконним шляхом, порушуючи всі процедури і Закон про місцеве самоврядування, була здійснена спроба переобрання в.о. міського голови, секретаря ради Богдана Омеляновича Мельничука. Зазначу, що мова йде про людину, якій довірили владу внаслідок недавніх революційних подій! Тому громада сприймає подібне як рейдерське захоплення влади.

- Хто стоїть за цими провокаціями?

- Давайте проаналізуємо: хто проголосував за Юрія Денисенка (самозваного новообраного керівника міста – від ред.)? Переважна більшість – це 14 членів «Партії регіонів» і її фракції у міськраді (дійсних або формально колишніх членів – від ред.), а ще – четверо людей з «УДАРу», яких обласний штаб цієї партії нещодавно виключив зі своїх лав за співпрацю з «Партією регіонів». Тобто, ми є свідками відвертої та неприхованої політичної змови.

Відтак у громади виникає логічне і справедливе запитання: «Для чого були всі ці події на Майдані, якщо на місцях – жодних змін і жодних рухів, а причетні до «Партії регіонів» так само намагаються керувати?»

Ще громаду надзвичайно обурює, що сам Юрій Денисенко був секретарем земельної комісії протягом кількох років, мав неабиякий вплив на її роботу і приймав відповідні рішення щодо розподілу землі у місті. А ми добре знаємо, як це відбувалося!

- Згадані події мають якесь юридичне обґрунтування? Чи все було коректно у правовій площині?

- Жодних юридичних норм ті депутати не витримали! Є чергова та позачергова сесія. Перша скликається за 10 днів у встановленому законом порядку, інформується громада, щоб кожен із мешканців міста міг прийти на неї. Не було також і розпорядження в.о. міського голови, що теж необхідно в даній ситуації. Позачергова сесія скликається у дводенний термін 2/3 депутатського корпусу, інформаційним зверненням до в.о. міського голови. Звісно, такого документу з підписами більшості депутатів вони не мали. Тому назвали його… «зібранням»!

Але ж зібрання не має ніяких легітимних дій та наслідків щодо виборів та перевиборів або будь-яких інших рішень, які можуть бути розглянуті на сесії. Такого просто не може бути! Це – нонсенс!

Якби навіть нам дуже хотілося погодитися з подіями 27 червня, то там немає жодної юридичної «зачіпки», щоб зробити це. Я сподіваюся, що прокуратура дасть свою правову оцінку згаданим діям і їхнім діячам.

- Проти громади Приірпіння неочікувано виступили так звані представники «націонал-патріотичних сил», так званий «Правий сектор»? Хто ці люди і що вони хочуть, на Вашу думку?

- Депутати та їхні поплічники після спроб вчинити політичний переворот у міській раді наштовхнулися на масовий спротив громади Приірпіння та усіх небайдужих. Тому вони екстрено запросили людей, які не проживають в Ірпені та взагалі в цього регіоні. Я щойно спілкувався з одним із них, що в камуфляжній формі. Чоловік щиро зізнався, що приїхав… із Черкаської області. Ось цих от людей та ідеали Майдану відомі особи намагаються використати виключно для особистих цілей та політичних провокацій. Вони активно маніпулюють цими речами. Намагаються залякати громадян, повпливати фізично й емоційно на всіх тих, хто протистоїть рейдерському захопленню влади в Ірпені.

- Але ж ми знаємо, що громада Приірпіння – не з лякливих і просто так відступати не збирається, чи не так?

- Однозначно! Я в цьому переконаний!

Спілкувався: Андрій Сніжко

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# виталий 09.07.2014 08:58
Новые лица.
Карплюк та Сотников и бегунок Омельчук.
Ко[цензура] как докрасть Ирпень.
Это ихний дивиз.
Цитировать
 
 
# Родди 07.07.2014 17:48
"Виталий" пиши от своего имени, а не прячься за псевдонимами. В фейсбуке одно имя, здесь другое) определись кто ты)
Цитировать
 
 
# Вікторія 34 07.07.2014 13:38
Виталий! Ваш словесный понос смешно читать :lol: что вам снится? Какие титушки ?)))) Хватит лить грязь на нормальных политических деятелей, их и так у нас в стране очень мало.
Цитировать
 
 
# виталий 07.07.2014 12:36
НОВЫЕ ЛИЦА ПАРТИИ РЕГИОНОВ КАРПЛЮК.В.
Хочу напомнить Карплюк.В. РЕГИОНАЛ который вовремя МАЙДАНА отправлял ТИТУШЕК на МАЙДАН.
Вова лучше раскажи людям как ты ВЫБРОСИЛ С 5 ЭТАЖА СВОЕГО НАЧАЛЬНИКА ОХРАНЫ. Раскажи Людям что у тебя общего с бандитами и младшим ЯНУКОВИЧЕМ.
Люди не верте КАРПЛЮКУ обманет как своих строителей.Карп люк должен сидеть в тюрме.
ЖДУ ОТВЕТА ИГОРЬ.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Громадський супротив в Ірпені – це реакція на політичне рейдерство - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.