ЯРОСЛАВ СИСЮК - КРАЩИЙ ВОЛОНТЕР ПРИІРПІННЯ

Печать
PDF
Центр волонтеріату «Добра Воля» проводить в Україні Національний конкурс «Волонтер року 2013». На участь в ньому номінуються активні небайдужі люди, котрі змінюють цей світ на краще. Кандидатуру може подати кожен бажаючий: активісти, громадські організації, трудові колективи. Фонд громади Приірпіння делегував на змагання волонтерів Президента молодіжного банку ідей Ярослава Сисюка. 
Ярослав лише цієї весни закінчив  школу, проте вже декілька років бере активну участь у громадському житті Ірпеня, і фактично є одним з молодіжних лідерів регіону. Він - постійний учасник молодіжних обмінів, навчальних тренінгів і благодійних акцій. 

Щоби перемогти у конкурсі - мало заявитися на участь. Потрібно підготувати та надіслати на розгляд Експертної комісії історію свого волонтерства у формі короткої доповіді. Найкращі історії будуть опубліковані на порталі  gurt.org.ua. 

Звичайно, як і у будь-якому  подібному змаганні, можуть перемогти не справи, а вміння писати. Але Ірпінь знає своїх героїв, і, за великим рахунком, без вказівок зі столиці називає їхні імена. А щодо офіційного визнання – поживемо побачимо. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у Києві на День Незалежності України!  
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ЯРОСЛАВ СИСЮК - КРАЩИЙ ВОЛОНТЕР ПРИІРПІННЯ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.