Українці платитимуть податок із великих пенсій

Печать
PDF

Із 1 липня 2014 р. громадяни України змушені будуть платити податок із дивідендів, виграшів, призів та депозитів, а також із пенсій, які перевищують 10 тис. грн.

Згідно з Законом України № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», до загального річного доходу платника податку включатиметься дохід, отриманий у вигляді дивідендів, виграшів, призів та процентів.

Податок буде братися з доходів більше 20 тис. грн.

Оподаткування пасивних доходів, отриманих фізичними особами протягом звітного місяця, здійснюватиме податковий агент за ставкою 15%. А за результатами проведення річного перерахунку в залежності від суми застосовуватиметься прогресивна шкала – 15%, 20% та 25%. Зокрема:

- якщо отриманий дохід не перевищив 204 прожиткових мінімуми (а у 2014 році – це 248 472 грн.), ставка податку складатиме 15%.

- якщо сума доходу сягає від 204 до 396 прожиткових мінімумів (від 248 472 грн. до 482 328 грн.), до суми перевищення застосовуватиметься вже 20%.

- у разі отримання пасивного доходу понад 396 прожиткових мінімумів ставка, за якою оподатковуватиметься сума перевищення, становить 25%.

Як пояснюють банкіри, податок буде стягуватись з усіх вкладів незалежно від того, в одному банку вони лежать чи в різних.

Також  прийнятий Закон передбачає, що з липня цього року з великих за розміром пенсій (більше 10 тис. грн.) відраховуватимуть від 15% до 17% податку.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Українці платитимуть податок із великих пенсій - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.