257 мешканців Київської області - мільйонери

Печать
PDF

На Київщині в рамках деклараційної кампанії 2014 року більше 1 млн. грн. доходу задекларували 257 громадян на загальну суму понад 1 млрд. гривень. Найбільше мільйонерів зареєстровано у Києво-Святошинському районі – 71, також у Ірпінському та Броварському районах.

До сплати «мільйонерами» визначено податкові зобов’язання у сумі понад 19 млн. гривень. Частина з них уже надійшла до бюджету, інша частина надійде до 1 серпня поточного року.

Порівняно з минулим роком, кількість мільйонерів збільшилася на 83 особи, обсяг податку на доходи фізичних осіб зріс більш як на 8 млн. гривень. 

У структурі отриманих «мільйонних» доходів найбільшу частку 41% або 420 млн. грн. становить дохід, отриманий від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, і майже 19%  або близько 120 млн. грн. – заробітна плата.

ГУ Міндоходів у Київській області

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - 257 мешканців Київської області - мільйонери - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.