В Україні встановлено єдиний розмір допомоги при народженні дитини

Печать
PDF

З 1 липня 2014 року в Україні встановлено фіксований розмір допомоги при народженні дитини. Отже, тепер не важливо, якою в сім’ї народиться дитина – першою, другою, третьою чи четвертою. Уряд установив єдиний розмір допомоги – 41 тис. 280 грн.

Таким чином, грошова допомога при народженні другої та третьої дитини стає істотно меншою. Однак при народженні первістка українські мами зможуть отримувати більше на 10 320 грн. (раніше було 30 тис. 960 грн.).

Закон України «Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні» передбачає, що відразу після народження малечі родині буде виплачуватись 10 320 грн. Решту суми батьки отримають протягом 36 місяців – по 860 грн. щомісяця.

Навіть якщо член родини, який отримує допомогу, вирішить вийти на роботу – виплати будуть продовжуватись до досягнення дитиною трьох років. Час перебування члена сім’ї у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу.

Допомога, яка була призначена до 1 липня 2014 року, не буде переглядатись і виплачуватиметься у тих же розмірах і термінах. Нагадаємо, раніше на першу дитину давали 31 тис. грн., на другу – 63 тис. грн., а на третю і наступні 127 тис. грн.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Україні встановлено єдиний розмір допомоги при народженні дитини - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.