Відділ статистики залишає Ірпінь

Печать
PDF

viddilstatystykyОголошення такого змісту можна прочитати на дверях кімнат, які поки що займає відділ статистики у м. Ірпінь, розташований на четвертому поверсі Ірпінського міськвиконкому.

Перед відділом статистики звітуються юридичні особи різних форм власності –  ЗАТ, ВАТ, ПАТ, приватні підприємці. Звітують про обсяги виробництва й реалізації своєї продукції, обсяги будівельних робіт, різні види соціальних і несоціальних послуг та субсидій. Ірпінським відділом ведеться статистика цін на промислові та продовольчі товари, а також на будівельні матеріали. До сфери інтересів згаданого відділу ще входить статистика кількості державних службовців, професорів, кандидатів та докторів наук, які працюють у нашому регіоні, а також статистика інновацій та інвестицій у різних сферах життєдіяльності.

Чому ж відділ статистики з Ірпеня перекидають до Києва? Про це наш кореспондент поцікавився у його начальника Наталії Тищенко. 

– Через скрутне фінансування Держкомстат запропонував Київському обласному управлінню об'єднати шість районних управлінь у три, – розповідає Наталія Вікторівна. – Один відділ із передмістя Києва зобов'язали переселити до офісу обласного управління. Вибрали нас. У всіх інших скоротили по 1-2 працівнику, у нас скорочення немає, але усіх забирають до Києва на Тургенівську, 71. Ми за географічним розташуванням найближче до Києва. В Ірпінському відділі найбільша частка суб'єктів, які звітуються в електронному вигляді – близько 40%. У деяких районах Київщини ця цифра становить 10-15%.

Ще одна причина – в Ірпінському регіоні відсутнє сільське господарство, відповідно, й статистика по ньому, на відміну від усіх інших районів Київщини. До речі, сільськогосподарська статистика – найскладніша для ведення. Це один із найбільш трудомістких напрямків.

– Не шкода залишати Ірпінь?

– Ми в Ірпені жили однією сім'єю. Нам тут було добре, затишно, комфортно. Платили гривню оренди за рік, але тут високі тарифи на комунальні послуги – одні з найвищих по всій Київській області. Навіть у Києві опалення дешевше. Ми дуже не хочемо переїздити. Адже це – додаткові витрати грошей і часу. У нашому відділі 10 працівників. Із них троє з Гостомеля, з Бучі – чотири, двоє ірпінських. Вісім працівників постійно працюють у кабінетах. Двоє ходять по людях – збирають інформацію. Останні зможуть продовжувати свою роботу в Ірпінському регіоні, раз на тиждень приносячи звіти. Не всі хочуть переїжджати з Ірпеня до Києва. Наразі чимало працівників Ірпінського відділу шукають собі інше працевлаштування, аби залишитися в Ірпені. Загалом, від такого переселення постраждають і ми, працівники відділу статистики, і підприємства, які надають на звіти.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Відділ статистики залишає Ірпінь - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.