Незаконний гральний бізнес у Приірпінні: нові викриття та слідства

Печать
PDF

altПрокуратура м.Ірпеня інформує: Прокуратурою міста Ірпеня на початку червня поточного року проведено ефективні перевірки з питань додержання законодавства про заборону організації грального бізнесу.

За результатами опрацювання отриманої інформації прокуратурою міста внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ст. 203-2 ч. 1 КК України про вчинення таких злочинів на території міст Ірпеня, Бучі та селища Ворзель.

Задля ефективності заходів, що проводяться, прокуратурою міста заздалегідь отримано ухвали суду на обшуки за місцем організації незаконного бізнесу. Зазначене дозволило прокурорам та слідчим належним чином задокументувати протиправну діяльність винних осіб.

За результатами проведених обшуків 07.06.2014 р. вилучено 29 гральних автоматів, 13 системних блоків, 9 телевізорів, 10 моніторів, фінансово-господарську документацію. Гральні автомати передано на зберігання у спеціалізовану організацію.
За кримінальним провадженням призначено експертизи, встановлюється коло причетних до злочину осіб.

Досудове слідство за провадженням триває, його хід контролюється прокуратурою м.Ірпеня.

Прокурор міста Ірпеня Пацкан М.В.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Незаконний гральний бізнес у Приірпінні: нові викриття та слідства - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.