Прокуратура Ірпеня: Час повертати борги

Печать
PDF

У той час, коли країна перебуває у скрутному економічному та фінансовому становищі, прокуратурою м. Ірпеня особлива увага приділяється наповненню місцевих бюджетів.

Під час проведених прокуратурою міста перевірок виявлено заборгованість по сплаті коштів на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури перед виконавчими комітетами міських рад.

Слід зазначити, що дана заборгованість негативно впливає на повноту та своєчасність формування цільового фонду місцевих бюджетів для  створення і розвитку зазначеної інфраструктури, ослаблює економічні основи місцевого самоврядування, гарантовані державою, що в свою чергу позбавляє державу можливості нормально функціонувати.

Як відомо, одним із головних важелів впливу прокуратури на боржників є подання судового позову з вимогою погасити заборгованість.      

Так, із метою захисту інтересів держави та повернення коштів до місцевих бюджетів прокуратурою м.Ірпеня з початку 2014 р. пред’явлено 13 позовних заяв на загальну суму 1,5 млн. грн. про стягнення заборгованості по договорам пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

На даний час Ірпінським міським судом задоволено 4 позови на суму 500 тис. грн. Щодо інших справ – триває судовий розгляд.

 

 

Прокурор прокуратури міста Ірпеня

юрист 3 класу Буцан В.Ю.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Прокуратура Ірпеня: Час повертати борги - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.