Яблуні зростатимуть разом із дітьми у «Яблунці»

Печать
PDF

altНайкращим подарунком для дітей Приірпіння у нинішніх умовах може бути тільки садочок. Саме його і було міською радою м.Бучі подаровано місцевим дошкільнятам 1-го червня цього року.

Назву садочку дав мікрорайон, в якому він розміщений – «Яблунька». Це один із тих мікрорайонів, який його вже давно потребував, адже водити дітлахів до садочка батькам доводилося або у центр, або ж возити на станцію «Склозаводська» чи у Тарасівський район. Тепер ця проблема для багатьох дошкільнят і їхніх батьків вирішена. Уже 2 червня перші три групи майбутніх першокласників розпочинають тут свої підготовчі заняття, а з вересня садочок запрацює на повну потужність – усі 7 груп.

«Заклад розрахований на 130 вихованців. Але, напевно, буде більше дітей сюди ходити, бо не вистачає дошкільнятам місць, місто росте і ще потребує нових садочків», - розповідає завідуюча «Яблуньки» - Ірина Євгенівна Сільченко, педагог із 23-річним досвідом роботи.

Садочок будувався не один рік. Спершу його зводив «Київміськбуд», однак будівництво припинилося, і лише завдяки наполегливості бучанської міської ради та участі багатьох інвесторів, які доєдналися до цієї справи, будівництво вдалося завершити.

На відкриття закладу зійшлося чимало жителів Бучі та гостей міста. Сучасна 3-поверхова будівля викликала загальне захоплення своєю красою, комфортом і затишком. У групах уже розставлені меблі, заслані ліжечка, повішені штори. Світло, просторо, зі смаком. Садочок майже повністю обладнаний усім необхідним, треба тільки наповнити іграшками, книжками, деякою технікою.

Найбільша на цьому етапі проблема – кадрова. На жаль, рівень зарплати не відповідає рівню завантаженості, відповідальності і взагалі – достойного життя. Тому доводиться «виїздити» на патріотизмі місцевих педагогів.

«У нас є добра традиція – кожні 4 роки відкривати дошкільний заклад. Традиція буде збережена і в майбутньому», - промовив міський голова Анатолій Федорук, пообіцявши тут також започаткувати міні-зоопарк із домашніми тваринами для того, щоб діти вчилися піклуватися про них і вивчали їхнє життя.

Анатолій Петрович вручив подяки усім інвесторам, завдяки яким вдалося довести до завершення будівництво і попрохав жителів мікрорайону берегти це надбання.

Садочок «Яблунька» працюватиме в художньо-естетичному напрямку.

Краса закладу – не лише в його архітектурі та внутрішньому інтер’єрі, а й у ландшафті. Уже на його території прийнялися саджанці маленьких яблунь, які будуть підростати разом із бучанською малечею.

Текст: Юлія БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКА

Фото: Володимир ШИЛОВ

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Яблуні зростатимуть разом із дітьми у «Яблунці» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.