І школярі тепер трохи інші…

Печать
PDF

Похмурий ранок жодним чином не вплинув на традиційну атмосферу урочистості свята останнього дзвоника в Ірпінській школі №13 (смт. Гостомель). Але особливості загального національного настрою 2014 р. відчувалися в усьому: у вишиваному вбранні учнів і окремих батьків, у виступах почесних гостей, і дуже яскраво – у вітальному слові директора школи Володимира Захлюпаного. Закінчуючи свою вступну промову, він голосно промовив «Слава Україні», а у відповідь пролунало гучне молодече «Героям Слава!».

Випускники гордо співали Гімн України, тримаючи руку на серці, а молодші школярики після кожного вітального слова засипали квітами вчителів і гостей. 

Незважаючи на складний рік, педагогічному колективу вдалося гідно організувати навчальний процес і підготувати 54-х переможців різноманітних конкурсів, змагань та олімпіад. Тому значна частина урочистостей була присвячена подякам і відзнакам. Дякували дітям за старанність і наполегливість у навчанні, а дорослим – за самовідданість і професійну майстерність у роботі. Найкращі учні отримали звання «Гордість школи» і по три грошові премії: 500 грн. – від селищної ради, 600 грн. – від  місцевого склозаводу, 800 грн. – від відділу освіти. А деяким розумникам дісталася ще й четверта премія –  від благодійного фонду «Богдан». 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - І школярі тепер трохи інші… - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.