ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУ

Печать
PDF

ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУСьогодні о 5-й годині ранку до будинку по вулиці Яснополянській в Бучі прибула оперативна група Ірпінського міськвідділу міліції з метою провести обшук у помешканні. Проти депутата Ірпіньради Ярослава Місяця порушено кримінальну справу за ст. 364 "Зловживання владою, або посадовим становищем".

Як зазначено в ухвалі Ірпінського суду, депутату інкримінується виділення земельної ділянки 0,11 га на підставну особу в Ірпені по вулиці Карла Лібкнехта. Відтак, слідча група прибула до помешкання, аби провести обшук. Насамперед слідчих цікавлять документи, пов'язані з землевиділеннями. 

Щоправда, за вказаною в судовій ухвалі адресою проживає депутат інший Ірпіньради – Марина Власюк. Вона заявила, що Ярослав Місяць тут не прописаний і не проживає. "Місяць  буде ввечері - на небі зійде", –  відповіла Марина Власюк прибулим представникам міліції та прокуратури, зазначивши, що вона тут живе одна з малою дитиною. На її підтримку зібралися представники громадськості, у тім числі й колеги-депутати Ірпінської ради – Валерій Пєший, Юрій Денисенко, Олександр Маркушин. 

Натомість слідчі наполягали на тому, що в судовій ухвалі вказане місце обшуку – саме цей будинок Марини Власюк, яка у цій же ухвалі названа цивільною дружиною Ярослава Місяця. Тож, отримавши підкріплення, слідчі працівники ближче до 12-ї години дня робили вже більш наполегливі спроби проникнути у приміщення й провести обшук. Це викликало невдоволення в багатьох присутніх, передовсім у депутатів. Вони звернули увагу на те, що в постанові вказане лише прізвище слідчого, під керівництвом якого має проводитися обшук. Це молода досить тендітна дівчина. Мовляв, її саму пустимо, а інших - ні. Врешті-решт після тривалих суперечок до свого будинку Марина Власюк пустила окрім керівника слідчої групи ще кількох оперативників, понятих та представників засобів масової інформації для фіксації обшуку в помешканні. Він зараз триває. Про перипетії цієї справи будемо інформувати в наступних повідомленнях.
ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУ

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.