Вітер змін наламав дров в Ірпені

Печать
PDF

20140525-0031У день виборів Президента України 25 травня 2014 року в Ірпені сталась знакова подія – посеред спекотного весняного дня містом пронісся нечуваний буревій. Вітер  був настільки сильним, що місцеві бабусі зі знанням справи зауважили важливість події – вітруган сигналізує про швидкі якісні зміни в країні, і схоже, що на краще. От тільки є маленьке «але». Вітер змін наламав чимало дров: поламав дерева, знеструмив цілі райони Ірпеня.

Наприклад, полудневу сієсту мешканців новозбудованого кварталу на вулиці  Матросова потривожив сильний гуркіт – частина височезної сосни, що росте впритул до будинку 21в впала між двома припаркованими машинами і сильно пошкодила їх.

20140525-002

Можна з упевненістю констатувати, що зміни вже розпочались – замість того, аби чекати комунальників, мешканці житлового комплексу почали прибирати наслідки бурі самотужки.

DSC_0715

Дрібне гілля, що заважало руху транспорту, вдалось за хвилин 10 прибрати, а от великий шматок стовбура активісти вирішили не чіпати – без належних приладів можна пошкодити балкони та вікна будинку, що поруч.

DSC_0718

Приватний ЖЕК пообіцяв вже в понеділок прибрати деревину, але досі нічого не було зроблено. Невже змінились лише виборці, а влада (в даному випадку ЖЕК) — поки не готова до змін?

ДЖЕРЕЛО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Вітер змін наламав дров в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.