Знакові постаті на ворзельському стадіоні

Печать
PDF

altСьогодні у зустрічі 5-го туру Першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу на полі затишного Ворзельського стадіону зустрічалися команди СК «Ворзель» (рожева форма) – ФК «Гостомель» (синя форма). Гра розпочалася масованими атаками гостомельців, які вже на 4-й хвилині повели в рахунку – відзначився Андрій Швець.

Проте, господарі поля не знітилися, й одразу відповіли двома голами. Через 5 хвилин неузгодженістю оборони гостей скористався Євген Бородавка, зрівнявши рахунок.

На 15-й хвилині після стрімкої атаки СК «Ворзель» гостомельці порушили правила у своєму штрафному майданчику. Арбітр Сергій Бойко призначив пенальті у ворота гостомельців. Удар з одинадцятиметрової позначки Євгена Смариги відбив голкіпер гостей Денис Трохименко. Проте добивання Олександра Іващика виявилося результативним - 2:1 СК «Ворзель» повів у рахунку.

Невдовзі по перерві на 55-й хвилині Євген Бородавка забив свій другий гол у цьому матчі. Відтак, підопічні Валентина Лисова повели з рахунком 3:1. Щоправда, такий розрив тримався не довго. На 60-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів поля. Віктор Марченко з 11-метрової позначки скоротив рахунок до мінімуму 3:2 на користь СК «Ворзель». Завершення зустрічі проходило, що називається, на нервах. Гравці обох команд багато атакували й часто порушували правила. Втім, рахунок так і залишився незмінним.

Цікавий факт, що цього вечора на ворзельському стадіоні можна було побачити двох учасників Єврокубків. Приїхав у гості до рідних пенат гравець Сергій Шаповал свого часу виступав у Лізі Європи за молдовський ФК «Тирасполь». Головним арбітром цієї зустрічі Сергій Бойко  обслуговував матчі Ліги чемпіонів. Одним з арбітрів на лінії був голова Федерації футболу Києво-Святошинського району Валерій Чалий.