Доки Ірпенем керуватимуть перелякані?

Печать
PDF

alt22 травня 2014 р. в Ірпінському міському суді мало відбутися слухання справи щодо заяви Володимира Скаржинського про поновлення його на посаді міського голови. Мовляв, 25 лютого він написав заяву про звільнення під тиском, і тепер просить суд поновити його на посаді.

Щоправда, на судове засідання Володимир Данилович не з’явився – делегував свого представника. Так само вчинив і відповідач по цій справі – нинішній секретар Ірпіньради в.о. міського голови Богдан Мельничук. Як розповіли присутні на сьогоднішньому судовому засіданні, його перенесли через те, що представник Скаржинського забажав бачити присутнім на процесі самого Мельничука. Натомість представник останнього не виявив бажання безпосередньо споглядати в суді Скаржинського. Якась дивна ситуація – наче гра у піддавки.

Словом, суд перенесли на 19 червня. Тоді ж вирішили заслухати свідків щодо обставин написання заяви Скаржинським про відставку. До речі, зібрано підписи 20 депутатів Ірпіньради, якими вони засвідчили написання заяви під тиском. Один депутат якось на п’яну голову «виливав душу», що йому та його колегам загалом байдуже до долі Скаржинського. Проте, зізнався депутат «не для преси», що за підпис заплачено по тисячі доларів. І ці гроші нібито дали впливові люди, які бажають повернення Володимира Даниловича у мерське крісло. Так це чи ні – покаже час.

alt

Ще одна інформація з авторитетного джерела, яке побажало залишитися невідомим: В.Скаржинський як відставний пенсіонер при звільненні отримав виплату в розмірі десяти своїх посадових окладів. Це склало – не багато не мало –  90 тис. грн. А тепер от надумав повернутися. Гадаю, що прокуратурі та суду доречно й цілком реально перевірити дану інформацію. Якщо вона достовірна, то виникає наступне запитання: скільки ще потрібно заплатити Скаржинському, аби йому не кортіло сидіти у владному кріслі?

Сьогодні я телефонував Володимиру Даниловичу із проханням прокоментувати судовий позов щодо відновлення його на посаді. Скаржинський відмовився будь-що коментувати, і зі словами «я Вас знаю, і Ви мене знаєте – не хочу говорити на цю тему» обірвав розмову. Звісно, що я добре знаю Скаржинського та стиль і методи його діяльності. Так само і він мене знає, як журналіста, що може поставити дуже незручні запитання. Відтак, Володимир Данилович завбачливо «скоропостижно» побажав завершити нашу розмову. Втім, не біда – сучасні засоби масової комунікації дозволяють поставити запитання публічно: чи отримував він оплату при звільненні в розмірі десяти посадових окладів? За які стимули депутати Ірпіньради погодилися свідчити в суді про тиск під час написання заяви про відставку?

Та обставина, що зі мною не бажає спілкуватися Скаржинський, хоч і не нормальна, але цілком зрозуміла. Інша справа – чому уникає зі мною спілкування Б.Мельничук? Сьогодні також намагався взяти у нього коментар щодо судового процесу, проте Богдан Омелянович вперто не бере слухавку. Очевидно, що я вже і його дойняв запитаннями про дату проведення наступної сесії Ірпіньради (до речі, за три місяці його «в.о.» відбулася лише одна сесія міськради) та пропозиціями провести повне «перезавантаження» влади, а не обмежуватися лише зміною «фасаду».

З цієї нагоди у мене (й далеко не тільки у мене) виникає вже риторичне запитання: доки Ірпенем керуватимуть перелякані особи, які бояться спілкуватися з непідконтрольними журналістами?!  Відповідь напрошується також очевидна: Ірпеню вже давно потрібен принципово інший новий міський голова.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Доки Ірпенем керуватимуть перелякані? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.