Із ким Богдан Мельничук?

Печать
PDF

Пристрасті довкола парку на СМУУ районі СМУ біля ресторану «Камелот» започаткувався новий осередок самоорганізації людей. Причиною стала загроза над місцевою лісопарковою зоною. «Роздмухувати багаття» народного невдоволення заходилися активісти Координаційної ради «Ірпінський дім». До них зверталися громадяни із проханнями допомогти зберегти зелену зону. Відтак, «І-Дім» виступив ініціатором зборів місцевої громади.

На збори зійшлися люди з довколишніх старих і нових багатоповерхівок, яких тут десятки. Статусності зібранню додав секретар міськради в.о.міського голови Богдан Мельничук, який прибув у супроводі свого помічника-юриста О.Ополінського.

Богдан Омельянович із посиланням на документи, які він показував громаді, доповів, що частину проблемної зеленої зони ще за часів попередника В.Скаржинського – мера-Бондаря було віддано в оренду підприємству «Добробуд». Що недавно ходоки від цієї фірми з’являлися в міській раді і пробували промацувати ґрунт, щоб отримати дозвіл на знесення 50 дерев.
Пристрасті довкола парку на СМУ

Така інформація обурила людей. Кілька місцевих чоловіків, які підтягнулися  від найближчих ларьків, були добряче напідпитку. Зчинився галас, збори почали виходити з конструктивного русла. Ситуацію взявся рятувати голова ГО «Об’єднання власників квартир Ірпеня» Максим Плешко (один з ініціаторів зборів). Командирським голосом він вгамував пристрасті та повернув увагу людей до слів секретаря міськради. Зрештою, п’яна компанія залишила захід і повернулася до своєї звичної діяльності.

Далі Б.Мельничук спільно з О.Ополінським пояснили, що єдиним реальним правовим вирішення ситуації є розривання договору оренди на земельну ділянку між містом та «Добробудом». Щоб мати таку підставу звертатися до суду, виконком чекає на звернення від громади щодо захисту цієї ділянки.

Відтак, одразу ж на місці Т.Ледньова, яка представляє «І-Дім», почала готувати та озвучувати проект звернення до міського голови та провела збір підписів. Збори затвердили склад ініціативної групи щодо захисту парку, куди ввійшли представники «Ірпінського дому». Також на зборах громадою вирішено звернутися до прокуратури Ірпеня та подавати до суду від імені однієї з громадських організацій, які входять в «І-Дім».

На завершення зборів голова ОВКІ М.Плешко розповів громаді, як треба організовуватися для ефективного захисту своїх інтересів. Він закликав мешканців мікрорайону бути солідарними між собою, брати ініціативу у свої руки. «Зараз такий час, що громадяни можуть добитися правди. Нині добра нагода для самоорганізації людей у громадянське суспільство. Треба брати і робити, зволікати чи сподіватися на когось не можна. Згуртуйтеся і працюйте, а ми – допоможемо, бо маємо досвід і позитивні результати такої боротьби», – заявив Максим Плешко.
Пристрасті довкола парку на СМУ

Збори не залишилися непоміченими. Вже наступного дня (20 травня) забудовник виявив бажання зустрітися з ініціативною групою. Т.Ледньова запропонувала, що така зустріч має відбутися в міськраді за участі представників відповідних відділів та в.о.міського голови. Але Б.Мельничук відмовив.

«Роль виконкому і міського голови полягає саме в тому, щоб узгоджувати інтереси громади та приватних забудовників. А сьогодні Богдан Омельянович нам відмовив у наданні приміщення та організації такої зустрічі. Сказав: що це «ваші проблеми, от займайтеся собі», – повідомила Тетяна Ледньова.

Тож із ким нині Богдан Мельничук? Із громадою, якій вчора обіцяв свою підтримку у збережені парку? Чи із забудовниками, які не бажають публічного діалогу?

Питання залишаються відкритими.

 

Марічка КАРМАЗЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Із ким Богдан Мельничук? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.