Чому горять покришки в Ірпені?

Печать
PDF

altМи всі знаємо, чому нещодавно у Києві та в інших містах України горіли покришки. Однак чому вони сьогодні труять людей в Ірпені, хто за цим стоїть, і за чиєї мовчазної згоди це відбувається?

17 травня, в суботу, відразу за спорудами з надписами «Авторинок» і «Шиномонтаж» (по вулиці III-го Інтернаціоналу), які розміщені біля мосту, що з’єднує Бучу та Ірпінь (район БКЗ), здіймався у кількох місцях густий чорний їдучий дим.

Кореспондент газети «Про Ірпінь», підійшовши ближче, побачив, що клуби диму здіймалися від чотирьох точок загоряння. Горіло сміття (переважно зрізані гілки) і «беушні» шини різного калібру. Біля вогнища-асорті копошився засмальцьований чолов’яга, який зносив колеса, кидав їх у вогонь, чим і «підтримував» інтенсивність пекельної коптильні. Довкола вражали картини «післявоєнної» розрухи: різноманітні поруйновані споруди, рештки техніки і якогось устаткування.

На зауваження «Що ж ви себе не побережете?», чоловік, несамовито кашляючи, відповів: «Та я до цих процедур вже звик. З усього Ірпеня звозимо сюди непотріб і палимо. Бо нема грошей на утилізацію». «А хто ви?» – запитав я. «Працівник Зеленбуду». «А хто господар цієї території?» - «Колись тут був комбінат «Перемога», тепер хазяйнують десятки орендарів. Нема тут господаря, всім по барабану».

Чоловік узявся далі за роботу. Він, приносячи шини, які знаходилися неподалік від шиномонтажки, кидав їх у вогонь і тер очі.

«Але ж таким чином ви гробите себе і довкілля?» - не втримався я від важливого запитання. «Мені наказано», - відмахнувся чоловік.

alt

alt


alt

alt

alt

Що ж це за накази такі у керівництва «Ірпіньзеленбуду» - палити тут отруйну гуму? І чи цей чоловік справді має якесь відношення до вказаної установи? Може, це провокація зловмисників «Ірпіньзеленбуду»?

Наступного ж понеділка показуємо фото працівника-палія іншому робітнику «Ірпіньзелендебуду», якого зустріли на території цієї установи. «Впізнаєте?» «Так це ж Сашко! Він у нас працює». «Ким?» «Різноробочим».

Йдемо до його безпосереднього начальника – Ольги Романівни Олійнич. Показуємо фото їй. Ольга Романівна насторожено розглядає портрет, упізнає свого працівника не одразу, із ваганнями і сумнівами. «Це Саша, - говорить. - Але він у нас працює буквально перший день, навіть заяву ще не написав. Він тільки сьогодні (тобто, у понеділок – ред.) прийшов, ми ще його не прийняли навіть на роботу».

Прізвища Саші Ольга Романівна не знає, хоча потім про це, очевидно, забула, і все ж назвала його. Навіть чоботи його впізнала (!). «Мені здається, що це він. І чоботи його. Він різноробочий, нам треба палити гілля на полігоні на БКЗ, бо нема кому палити. Можливо, буде ще пеньки корчувати».

Зі слів Ольги Романівни, працівники «Іріпіньзеленбуду» на полігоні біля авторинку палять відходи в міру надходження. І звозять туди гілля і сміття різні служби: РЕС, комунгосп, і ЖЕК. «То ми за всіх палимо…» От і цього разу «Олександр Дрок дав припис нам спалити усе сміття, яке там є». Також «Дрок казав, що туди вивозить сміття комунгосп. Бо в комунгоспі немає грошей на паливо і талонів на бензин. І вони ото їдуть туди, і, може, якийсь тракторець заїде. А ми мусимо палити. Це ми просто проявили жест доброї волі, найняли людину, щоб спалив, бо на нас звертають».

«200% гарантії» дає О.В.Розмаїтий – головний інженер Ірпінського виробничого управління комунального господарства (комунгоспу), що їхня установа на цей полігон нічого не вивозить. «Це, може, «Зеленбуд» возить туди. Ми побутове сміття возимо в Бородянку. Будівельне сміття і деревні відходи возимо на Мостище. У нас укладені договори, є талони».

Чи дав команду О.Дрок – начальник КП «Ірпіньблагоустрій» палити покришки? Ольга Романівна запевняє, що сама вона нічого про шини не знає, і єдине, що має палити працівник «Ірпіньзеленбуду» - це гілля, що абсолютно не шкодить екології, хоча цього разу і була вказівка очистити весь полігон.
alt

alt

alt

Чиє ж сміття і чиї покришки палить біля авторинку «Ірпіньзеленбуд»? І чому на це неподобство ніяк не реагує власник авторинку – відомий «борець» за справедливість, законність і порядок, колишній депутат ірпінської і бучанської міських рад Віктор БАРХОЛЕНКО? Адже передусім це його люди за прилавками змушені дихати ядучою кіптявою палаючих автомобільних шин, під час горіння яких виділяється близько 20 різноманітних груп токсичних речовин, і, на жаль, переважна більшість з них належить до першого-третього класу токсичності (перший клас — це особливо шкідливі речовини). Чи пан Бархоленко так само, як і Ольга Олійнич, не вбачає в цьому нічого страшного: «Ну, на Хрещатику ж горіли?…»


Володимир Олексійко

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Чому горять покришки в Ірпені? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.