Народний депутат Ірина ГЕРАЩЕНКО в Бучі: відверто про політику і не лише

Печать
PDF

altУ неділю 18 травня у Центральному міському парку Бучі відбулася зустріч з народним депутатом від партії «УДАР» Іриною Геращенко,яка також є довіреною особою кандидата у Президенти України Петра Порошенка. Кілька сотень людей з усього Приірпіння завітали, аби побачити відому особистість і поставити їй свої наболілі запитання. Розмова видалася емоційною та відвертою, і нікого не лишила байдужим. Саме проведення заходу стало можливим за підтримки бучанського міського голови А.Федорука та політичної партії «Нові обличчя».

Зробити вибір!

Свій діалог із громадою Приірпіння Ірина Геращенко розпочала з головного послання про життєву необхідність обрання вже у першому турі президентських виборів справжнього національного лідера, який зможе керувати армією та буде рішучим головнокомандувачем; не матиме кримінального минулого чи подібних зв’язків; буде фаховим економістом, бо вже у держбюджеті є «дірка» в 100 млрд. грн., а на кожному громадянину «висить» борг у сумі близько 10 тис. грн.; буде менеджером, здатним створити тисячі нових робочих місць; буде дипломатом, готовим вести нарівні переговори зі світовими лідерами, щоб спільно зупинити лавину агресії зі сходу. На думку депутата, саме Петро Порошенко володіє подібними лідерськими якостями та здатен почати відродження України.

«Приірпінчани, мешканці Київщини, маю до Вас лише одне прохання! 25 травня прийдіть на вибори і проголосуйте! Ваш регіон завжди демонстрував високий відсоток явки та йшов в авангарді будь-яких політичних змін. Цю традицію варто продовжити, провівши легітимні вибори, найнявши для нашої держави менеджера на 5-ть наступних років, і щоби той кожен рік звітував перед народом, що він зробив для України. Як писала Ліна Костенко в останній своїй книжці: «Влада може бути будь-яка, головне, щоб ми мали можливість її переобрати». Ми разом зможемо це зробити!», – закликала довірена особа Петра Порошенка. 

Цікаво, що теза про владу і її переобрання викликала неабияке пожвавлення серед окремих присутніх. Кілька з них взяли слово, перевівши розмову у місцеву площину і висунувши закиди на адресу мера Анатолія Федорука, який і в «Партії регіонів» був, і нібито тільки те й робить, що занедбує місто та думає, як вирубати тутешні ліси.

Подібна заява викликала суперечливі емоції в людей від посмішок до відвертого обурення, а дехто навіть запропонував звозити всіх бажаючих на екскурсію в сусіднє Коцюбинське, аби подивитися на «взірець благоустрою та самоврядування».

Утім, пані І.Геращенко відказала, що не бажає бути нічиїм адвокатом чи прокурором, бо приймати рішення – чи достойний мер Бучі своєї посади повинна лише місцева громада. Хоча й зазначила, якщо є люди, які справді дискредитували себе, працювали всупереч інтересам громади чи «п’ятою колоною» Кремля, місце їм – на звалищі історії.

«Ви також маєте зрозуміти, що ми прожили дуже важкий період, коли все, що «ворушилося» в країні, затягували у «Партію регіонів». Думаєте, на мене і колег не здійснювався тиск чи спроби підкупу у Верховній Раді? Але ми, фракція «УДАР», вистояли і продемонстрували, що маємо хребет», – додала промовець.

Що ж до благоустрою Бучі, гостя теж не промовчала, висловивши позитивні враження від прогулянки центральним парком, і побажавши цьому парку лише розширення. Вразі ж, якщо хтось зазіхатиме на тутешні реліктові дуби, пообіцяла допомогти громаді відстояти їх.
alt

І знову до місцевих проблем

Розмову про Бучу продовжив вже лідер політичної партії та однойменної громадської організації «Нові обличчя» Володимир Карплюк, висловивши свою думку: «Якби у нас усі міста були як Буча, то проблеми Криму і Донбасу навіть і не виникло б!». Також він поставив ряд професійних питань гості, адже низка київських комунальних підприємств має території та споруди в Бучі, які занедбані та недоглянуті, і радше перебувають у стані «і сам не гам, і другому не дам». Як ж позиція буде з цього приводу майбутнього мера Києва В.Кличка?

Пані І.Геращенко пообіцяла розібратися з проблемою і відреагувати на конструктивні пропозиції бучанців щодо її вирішення, і додала, що фракція «УДАР» і В.Кличко виступатимуть за максимальне розширення прав і повноважень місцевого самоврядування. Кожна громада має право і повинна самостійно вирішувати свої проблеми!

Та попри особливу увагу до Бучі, не бракувало й інших питань щодо регіональної політики. Так, увагу депутата звернули на проблему відсутності селищних голів та мерів у з півдесятка населених пунктів Приірпіння. Чи буде прийнято рішення Верховною Радою про вибори у цих поселеннях? Та що робити з тим, що за широкою спиною Віталія Кличка у місцевих радах ховаються популісти, лицеміри, перебіжчики, а подекуди – й відверті зрадники?

Відповіді Ірини Геращенко були конкретними. Фракція «УДАР» хоч і не має більшості у парламенті, але обов’язково ставитиме питання дострокових парламентських виборів і доцільного проведення разом із ними обрання селищних та міських голів. На її думку, також украй доречно залучати до політики всіх рівнів жінок, які часто відіграють в ній роль миротворців та креативної сили. До того ж це – загальна світова практика прогресивних країн.

Не стала ухилятися виступаюча і від питань про зрадників: «Знаєте, у Віталія ж є не лише широка спина, а й міцний кулак! Тому, якщо з людьми, на яких покладено довіру, буде щось не так, то можуть і отримати дуже серйозно. Справді, у 2010 році наша партія була дуже молода, і тому деякі пройдисвіти скористалися цим, щоб прорватися до влади. Але я хочу вас запевнити, вони ніколи більше не будуть у політиці! І якщо у 2015 р. на місцевих виборах ті, хто був в «УДАРі», почнуть «повзти» під іншими прапорами, ми особисто прийдемо і нагадаємо про їх подвиги. Зрада виборців має бути покарана!»

Побажавши громаді Приірпіння не помилитися у виборі як на прийдешніх президентських, так парламентських і місцевих виборах, Ірина Геращенко підсумувала: «У першу чергу, ми з вами мусимо оцінювати людину не з точки зору – вона у владі у чи в опозиції, а з точки зору – в неї є власна життєва позиція, чи вона – професіонал, чи вона – на своєму місці».

 alt

Текст і фото: Андрій Сніжко

Дивіться відео на сайті: www.irpin.com.ua та pulsar-irpin.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Народний депутат Ірина ГЕРАЩЕНКО в Бучі: відверто про політику і не лише - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.