Настав наш час! В Ірпені проведено День Європи

Печать
PDF

ДЕНЬ ЄВРОПИ В ІРПЕНІУ Польщі не існує ЖЕКів. І таких страшних багатоквартирних будинків, як у нас, теж майже немає. Який необхідний досвід варто запозичити у європейських країн і застосувати у нас – розповідали учасники круглого столу в Ірпінській центральній бібліотеці, приуроченого Дню Європи.

Обговорення розпочалося з доповіді голови ГО «Об’єднання власників квартир Ірпеня» Максима ПЛЕШКА, який поділився своїми враженнями від поїздки до країни-члена Євросоюзу Польщі. Він розповів, що там одразу після здачі будинку створюється ОСББ – єдина організація, яка може займатися обслуговуванням будинків. Вона вирішує усі питання: від вивозу сміття й до миття вікон. ОСББ співпрацюють з обслуговуючими компаніями з управління нерухомістю. Усі роботи виконуються на тендерній основі, завдяки чому досягається високий рівень життя й добробуту громадян. В Україні таких компаній немає. Через це у нас складно просувається процес становлення ОСББ.

Організували цей захід спільнота громадських організацій "Ірпінський Дім" разом із Центральною міською бібліотекою. Її директор – Олена Циганенко – розповіла, як працюють бібліотеки в країнах Європи: це свого роду інформаційні центри, які обслуговують інформаційні запити громади. 

Учасник координаційної ради "Ірпінського Дому" Тетяна Ледньова повідала історію святкування Дня Європи в Україні.

Загалом, йшлося про необхідність облаштування в нашому місті європейського життя. Одним із кроків у цьому напрямку стане День Європейських парків, який пройде в Ірпені 24 травня. Для цього представники територіальної громади збираються вибрати природні зелені зони в місті, й позначити їх на мапі, аби люди самі вирішували долю цих зелених куточків природи, які ще залишилися у нас не знищеними.

Учасники слухань, «приміряючи» європейський досвід до українських реалій, наголошували на необхідності й реальності втілення найкращих європейських досягнень у нашій країні. «Зараз настав наш час!», – зробив висновок Максим Плешко, оптимістично оцінюючи можливість впровадження найкращих закордонних досягнень у нашій країні.  

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Настав наш час! В Ірпені проведено День Європи - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.