Кого затримали в Ірпені

Печать
PDF

altЯк вже повідомляла Правда Ірпеня з посиланням на офіційний сайт МВС, в Ірпені біля міського ринку було затримано двох посадовців. Їм інкримінується вимагання хабара в розмірі 10 тисяч грн. за дозвіл на встановлення торгових точок.

З того повідомлення можна було подумати, що затримано депутатів міськради. Насправді, ніхто з депутатського корпусу Ірпіньради до цього випадку причетний не був. Депутати дивувалися цій інформації. Дехто з них підказав редакції, де потрібно шукати слід у цій справі.

Виявилося, що було затримано двох інспекторів КП «Ірпіньблагоустрій». Наш кореспондент вирішив перевірити дану інформацію в начальника цього комунального підприємства Олександра Дрока. Той сказав, що в інтересах слідства він не може офіційно коментувати згадані події. При цьому Олександр Дрок підтвердив, що справді було затримано двох працівників «Ірпіньблагоустрою». Вони дали свідчення. Проте, факт злочину й міру провини може визнати чи не визнати тільки суд.

Наразі ці інспектори вже не працюють в «Ірпіньзеленбуді». Вони звільнилися за обопільною згодою сторін ще в понеділок. На запитання щодо порядності й морального обліку цих працівників, начальник «Ірпіньблагоустрою» Олександр Дрок відповів, що раніше до них у цьому плані претензій не було. І згаданий інцидент міг стати чиєюсь помстою за сумлінне виконання професійних обов’язків. Як зазначив Олександр Андрійович, інспектори благоустрою «не премії роздають, а роблять приписи про порушення й накладають штрафи». Мовляв, така діяльність не всім подобається, тож комусь захотілося помститися.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Кого затримали в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.