ПРИІРПІННЯ ЗАТОПИЛО

Печать
PDF

altНавіть один дощовий день у багатьох місцях перетворив наше Приірпіння на свого роду Венецію. Чимало вулиць залито настільки, що ними доречно пересуватися не пішки чи на авто, а на плавучих засобах. Причому, йдеться не про якісь віддалені окраїни, а сам центр міста Ірпеня.

Наприклад, центральна вулиця Паламарчука проходить поряд із міськвиконкомом. Там сьогодні можна було б влаштувати вітрильну регату чи змагання з академічного веслування. Проїжджу частину залило повністю. Звичайні авто перетворилися на машини-амфібії, долаючи якусь сотню метрів вулицею Паламарчука.

Причому, там начебто існує самозливна ливнева каналізація. Тільки чомусь (?!) її люк розташований не в нижній точці, а у верхній. Тож дощові води туди можуть зливатися далеко не всі. Сьогодні зранку туди приїздила машина з бочкою, в яку відкачували частину води. Проте подібні заходи, зрозуміло, не вирішують проблему повністю.
alt

alt

 Інше дощове «озеро» сьогодні випало спостерігати у Ворзелі – також у центрі селища, біля залізничної станції. Причому зі свого роду підводними «рифами». Деякі немісцеві водії, не обізнані з «фарватером» дощової водойми, з розгону потрапляють у дорожню яму, наразі залиту водою.
alt

Словом, якщо місцевій владі та комунальним службам не вдається латати дорожні ями чи убезпечити вулицю від подібних затоплень, то залишається непоганий заробіток для картографів. Вони зможуть успішно видавати й реалізувати карти дорожніх ям Приірпіння, які заливаються дощовими водами.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ПРИІРПІННЯ ЗАТОПИЛО - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.