Юні футболісти потребують допомоги

Печать
PDF

altІрпінська дитячо-юнацька спортивна школа вже давно є кузнею юних талантів для футбольних колективів регіону. Традиційно її випускниками комплектуються СК «Ворзель» та три команди з Гостомеля, які виступають у різних лігах чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу. Один гравець із Ворзеля потрапив у команду, що виступає у Лізі Чемпіонів – ФК «Тирасполь» (Молдова).

Незважаючи на те, що Ірпінська ДЮСШ постійно постачає підготовлених футболістів для різних команд Ірпінського регіону, сама дуже рідко отримує якусь допомогу. Постійно опиняється в ролі прохача. Наприклад, футбольне поле для тренування доводиться орендувати то в біблійної церкви, то у школи №1, де воно не кращої якості. Діти ганяють м’яча по нерівному піску, з якого  стирчать корені дерев.

Кудись повезти дітей на відпочинок і оздоровлення – це велика проблема. Футбольний тренер ДЮСШ Валентин Лисов, який виховав сотні майбутніх футболістів, розповів нашому кореспонденту, що раніше за радянських часів школярів тричі на рік вивозили на відпочинок в екологічно чисті зони. Після такого відпочинку дітей було не впізнати. Вони отримували належний заряд бадьорості для навчання і тренування.

Зараз часи змінилися. Скрутна ситуація в державі залишила дітей сам-на-сам зі своїми проблемами. Торік не вдалося бодай раз кудись звозити юних футболістів Ірпінської ДЮСШ на відпочинок. Цього року отримали запрошення поїхати у Вижницю (Чернівецька область) до бази відпочинку «Козацький Грат», що в горах на березі Черемоша. Дітям забезпечать і тренування, і футбольні змагання, і відпочинок на свіжому повітрі, а також чотириразове харчування. Зараз вже набрано групу 15 дітей із Гостомеля. Інша група формується в Ірпені. Поїздка запланована з 14 по 27 червня. Проте, все це під питанням через відсутність фінансування. З бюджету грошей не дочекаєшся. Тож юні футболісти та їхні тренери звертаються до усіх людей доброї волі, аби вони фінансово допомогли здійснити цю поїздку. Зробили дітям нормальний відпочинок бодай раз у цьому році. Кілька тисяч гривень від спонсорів забезпечать школярам радісні спогади та здоров’я й натхнення на наступний навчальний рік.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Юні футболісти потребують допомоги - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.