Земля чи воля?

Печать
PDF
meza zemliВиявлено нові злочини Ірпінської міської ради та службових осіб відділу Держкомзему в м.Ірпені

Прокуратурою Ірпеня встановлено передачу у приватну власність 13 громадян земельних ділянок загальною площею7,74 гадля будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Прокуратурою міста проведено чергову результативну перевірку дотримання вимог земельного законодавства на території Ірпінського регіону та м.Бучі. За результатом перевірки дотримання вимог Земельного кодексу України, законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про особисте селянське господарство» при прийнятті рішень Ірпінської міської ради «Про надання дозволу ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп» на виготовлення детального плану території забудови кварталу м.Ірпінь обмеженого вул. К.Маркса, Свердлова та с/т «Берізка» встановлено передачу у приватну власність 13 громадян земельних ділянок загальною площею 7,74 га для будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

У подальшому громадянам, від імені яких за довіреностями діяла одна особа, відчужили за договорами купівлі-продажу належні їм земельні ділянки на користь ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп», без зміни їх цільового призначення.

Вивченням проектів відведення та інших документів встановлено, що земельні ділянки виділились одним масивом, на користь мешканців м.Києва та інших областей України, які надали доручення одній особі, а в подальшому були переоформлені на ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп» з істотними порушеннями вимог земельного та іншого законодавства.

Встановлено, що земельні ділянки виділено за адміністративними межами населеного пункту м.Ірпінь, підписи в заявах громадян на виконання проектів відведення земельних ділянок та актах передачі на зберігання межових знаків мають суттєві розбіжності та ін.

Виявлені факти свідчать про наявність спільного умислу директора ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп», депутатів Ірпінської міської ради та службових осіб відділу Держкомзему в м.Ірпені на заволодіння земельними ділянками шляхом зловживання службовим становищем, тобто про наявність ознак злочинів, передбачених ст.ст. 190, 364 КК України.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою міста до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення. На даний час у рамках кримінального провадження вже проведено ряд невідкладних процесуальних дій для з'ясування обставин вчиненого злочину.

Окрім того, на даний час прокуратурою міста вже підготовлено позовні заяви про повернення незаконно відчужених земель у власність територіальної громади Ірпеня.

 

Старший прокурор прокуратури м.Ірпеня,

юрист 3 класу І.Морозов

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Земля чи воля? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.