Віктор Бархоленко як інструмент в руках земельної мафії Ірпеня

Печать
PDF
altНеодноразово жителям міст Ірпеня та Бучі доводилося спостерігати за таким собі ярим «борцем за справедливість», екс-депутатом Бучанської селищної ради, екс-депутатом Ірпінськоі міської ради, неодноразовим кандидатом на посаду Бучанського міського голови (завжди – дуже невдало), власником базару між Ірпенем і Бучею – паном Бархоленком.

У своїх матеріалах цей чоловік, як правило, на кожному кроці критикує лише дві людини: Бучанського міського голову Анатолія Федорука та лідера партії "Нові обличчя" Володимира Карплюка.

На перший погляд, можна було б повірити у щирість нескінченого потоку найогидніших слів і визначень пана Бархоленка, якби не декілька фактів, що викривають безпосередньо його як брехуна, дерибанщика землі в Ірпені та підсобника незаконної забудови в Ірпені та у всьому регіоні.

alt

Факт 1:

У складі минулої каденції пан Бархоленко був депутатом Ірпінської міської ради. Найбільша кількість землі (близько 300 гектарів) була роздана в Ірпені саме за його депутатства. Жодної скарги чи офіційної заяви пана Бархоленка з незгодою про незаконне виділення землі в Ірпені помічено не було. Його колеги-депутати, прохаючи не розголошувати їхні прізвища, повідомляють, що на кожне голосування питань розподілу землі Бархоленко, як і більшість депутатів, давав свою підставну особу, яка отримувала земельну ділянку для Бархоленка. Пізніше Бархоленко просто продавав її отриману, по суті, злочинним способом землю. Це забезпечувало підкуп відомого "борця" за його мовчання.

Факт 2:

Бархоленко був членом архітектурно-будівельної комісії. Як відомо, найбільша кількість забудови Ірпеня проводилася в період з 2004 по 2009 роки, коли відбувався інтенсивний розвиток будівельної галузі. Відповідно, в цей період було вирізано найбільшу кількість дерев в Ірпені. Це підтверджує офіційна статистика. Але... Як член архітектурно-будівельної комісії Ірпінської міської ради Бархоленко був зобов'язаний слідкувати за питаннями компенсаційної сплати за вирубані дерева або ж – давати свою мовчазну згоду (за певний стимул, звичайно) на їхнє винищення. Якщо проаналізувати надходження до Ірпінського бюджету за той період (їх майже не було) – стає зрозуміло, що Бархоленко обрав другий шлях. Шлях особистого збагачення в обмін на винищення зелених зон Ірпеня.

Окрім того, в повноваження комісії входив прийом в експлуатацію зведених будинків. Сотні приміщень, які не відповідали державним будівельним нормам, були прийняті в експлуатацію за підсобництвом пана Бархоленка.

Факт 3:

У м.Буча (вул.Камінського, 30) незаконно розташоване СТО, яке належить тому ж таки Бархоленку. «Борець за правду» фактично зробив самозахоплення території, яка належить громаді. Жодної копійки за оренду даної ділянки громада Бучі не отримує!  

 alt
alt

 

Факт 4:

Під кінець депутатської минулої каденції в Ірпені розкрадалися найбільші шматки землі (близько 80 гектарів). Бархоленко виставив вимогу: він підтримає голосування, якщо йому нададуть ділянку між Ірпенем та Бучею для зведення автобазару. Після довгих торгів Бархоленко добився свого. Сьогодні між вул.ІІІ Інтернаціоналу (Ірпінь) та вул.Вокзальною (Буча) розміщується ринок. Побудований він із порушенням усіх будівельних та санітарно-гігієнічних норм. Тричі ринок отримував приписи на закриття, але щоразу Бархоленко відкупався від контролюючих органів. Нещодавно на цьому ринку відбулася пожежа, яка дивом не забрала декілька людських життів, але навіть цей факт не змусив Бархоленка привести своє дітище у відповідність до державних будівельних норм.

Факт 5:

Бархоленко закидав правоохоронні органи зверненнями із проханням скасувати частину рішень щодо виділення земельних ділянок у Лісовій Бучі. Але «борець-хамелеон» замовчує важливий факт, як, будучи депутатом Бучанської селищної ради, він особисто неодноразово голосував за… виділення цієї землі в Лісовій Бучі. І тепер він, по-суті, ініціює відміну у тому числі й тих рішень, за які голосував особисто. Вищий рівень негідника...

Факт 6:

По факту запиту до фінансового управління Бучанської міської ради я отримав наступну відповідь. Бархоленко за період з 2010 по 2013 роки сплатив до міського бюджету (увага!) – 1180 гривень!!! Замисліться тільки – 600 грн. на рік! Це означає, що «борець за справедливість» ще й займається приховуванням власних прибутків, а це вже тягне на кримінальну відповідальність.

 alt

Факт 7:

Нещодавно Бархоленко робив чергову спробу балотування в депутати Бучанської міської ради на позачергових виборах. Факт, що він зайняв передостаннє місце, набравши аж 15 голосів, обговорювати не будемо. Цікаве інше. Заповнюючи декларацію, Бархоленко свідомо зробив помилку у своєму ідентифікаційному коді, пропустивши одну цифру. Це було зроблене для того, щоб громадськість не змогла перевірити реальний розмір його статків. Чим не фальсифікація?

 alt

alt

Щирий подив та обурення викликає той факт, що ця лицемірна людина, яка нічого позитивного у своєму житті не створила, дозволяє собі критикувати, лаяти і ганьбити, не добираючи слів, інших. За нашою інформацією, негатив, який Віктор Бархоленко з постійною періодичність виливає на Анатолія Федорука та Володимира Карплюка, добре проплачений земельною мафією Ірпеня, з якою, як видно, Бархоленко чудово знаходив спільну мову ще за часів свого депутатства.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Віктор Бархоленко як інструмент в руках земельної мафії Ірпеня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.