Прокуратурою міста проведено чергову результативну перевірку

Печать
PDF
Прокуратурою міста проведено чергову результативну перевірку Прокуратурою міста проведено чергову результативну перевірку дотримання вимог земельного законодавства на території Ірпінського регіону та міста Буча.

Так, за результатом перевірки дотримання вимог Земельного кодексу України, законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про особисте селянське господарство» при прийнятті рішень Ірпінської міської ради «Про надання дозволу ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп» на виготовлення детального плану території забудови кварталу міста Ірпінь обмеженого вулицями Карла Маркса, Свердлова та с/т «Берізка» встановлено передачу у приватну власність 13 громадян земельних ділянок загальною площею 7,74 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
У подальшому громадянами, від імені яких за довіреностями діяла одна особа, відчужили за договорами купівлі-продажу належні їм земельні ділянки на користь ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп», без зміни їх цільового призначення.

Вивченням проектів відведення та інших документів встановлено, що земельні ділянки виділились одним масивом, на користь мешканців міста Києва та інших областей України, які надали доручення одній особі, а в подальшому були переоформлені на ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп» з істотними порушеннями вимог земельного та іншого законодавства.

Так, зокрема, встановлено, що земельні ділянки виділено за адміністративними межами населеного пункту м.Ірпінь, підписи в заявах  громадян на виконання проектів відведення земельних ділянок та актах передачі на зберігання межових знаків мають суттєві розбіжності та інші.

Вищевикладене свідчить про наявність спільного умислу директора ТОВ «Ольвія Консалтінг Груп», депутатів Ірпінської міської ради та службових осіб відділу Держкомзему в м.Ірпені на заволодіння земельними ділянками шляхом зловживання службовим становищем, тобто про наявність ознак злочинів, передбачених ст.ст. 190, 364 КК України.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою міста до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення.

На даний час у рамках кримінального провадження вже проведено ряд невідкладних процесуальних дій для з'ясування обставин вчиненого злочину.

Окрім того, на даний час прокуратурою міста вже підготовлено позовні заяви про повернення незаконно відчужених земель у власність територіальної громади міста Ірпеня.

 

Старший прокурор прокуратури міста Ірпеня
юрист 3 класу  І. Морозов
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Прокуратурою міста проведено чергову результативну перевірку - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.