Прокурор Київщини закликає місцевих мешканців утриматися від радикальних рухів та зберігати спокій

Печать
PDF
Babenko2Ситуація у країні напружена. Велике  занепокоєння викликають постійні намагання окремих осіб та угрупувань дестабілізувати та радикалізувати ситуацію на Півдні і Сході країни. Сьогодні там лунають постріли, є загиблі і поранені... У складних умовах, що склалися в нашій державі, прошу вас проявити відповідальність, утриматися від радикальних рухів і закликів та зберегти мир у нашому регіоні.
 
Саме від витримки й громадянської позиції сьогодні, як ніколи, залежить теперішнє й майбутнє нас, наших близьких і всієї України.  Зважаючи на це, прошу вас у будь-яких обставинах проявляти розважливість і терпіння, аби не стати жертвами провокацій, які можна очікувати під час святкування Дня Перемоги та проведення виборчої кампанії.

Бережіть і шануйте найважливіше – людське життя! Ще раз закликаю оберігати єдність і злагоду. Я певен, що тільки разом ми зможемо зберегти мир та спокій на нашій Батьківщині.
 
Володимир Бабенко,
 
Прокурор Київської області
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Прокурор Київщини закликає місцевих мешканців утриматися від радикальних рухів та зберігати спокій - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.