ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ГУМВС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА МІЛІЦІЇ ЯРОСЛАВА ГОЛОМШІ ДО ГРОМАДЯН

Печать
PDF

Шановні мешканці та гості Київщини!

 

Міліція Київської області уже тривалий час працює в посиленому режимі несення служби для забезпечення належного правопорядку та безпеки усіх жителів регіону. Однак кожному потрібно пам’ятати, що спокій і мир у нашому домі залежить від кожного з нас.

Нинішні події в країні продовжують збурювати суспільство, не залишаючи байдужими нікого. Напруга зростає щоденно. Прошу Вас тверезо мислити і не піддаватися швидкоплинним настроям, а тим більше – на провокації.

Я закликаю усіх людей заспокоїтися та не йти на поводу у радикально налаштованих осіб, які підбурюють до вчинення правопорушень і несуть загрозу безпеці людей.

Нам потрібно усім разом зберегти цілісність та єдність України і лише мирним шляхом спільно вирішувати власні проблеми.

Шановні громадяни, дотримуйтеся закону, висловлюйте свою позицію у мирний спосіб! У разі помічених Вами правопорушень, повідомте про це працівників органів внутрішніх справ чи представників загонів самооборони, які спільно патрулюватимуть вулиці населених пунктів регіону у святкові дні.

У свою чергу міліція гарантує Вам свою підтримку і захист законних прав. Будь-які протиправні, насильницькі дії, які несуть загрозу суспільству, ми будемо припиняти в межах своїх повноважень відповідно до чинного законодавства.

 

 

Начальник ГУМВС України

в Київській області

генерал-майор міліції  Я.Я. Голомша

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ГУМВС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА МІЛІЦІЇ ЯРОСЛАВА ГОЛОМШІ ДО ГРОМАДЯН - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.