Відлуння бойових дій

Печать
PDF

mina
З початку року на території Ірпінського регіону та міста Буча вже було виявлено 3 мінометні міни калібру 82 мм, 1 мінометна міна калібру 50 мм, 1 мінометна міна калібру 120 мм, 2 артилерійських снаряди калібру 76 мм, 1 артилерійський снаряд калібру 45 мм та 1 артилерійський снаряд калібру 100 мм.

Ці небезпечні речі були знайдені пересічними громадянами в різних місцях, наприклад в озері під час риболовлі, в лісі під час прогулянки, навіть у власному подвір’ї під час проведення земляних робіт.

Слід відмітити, що одна із мінометних мін була виявлена дітьми які повертались додому зі школи. Ірпінський міський відділ ГУ ДСНС України звертається до громадян бути відповідальними у разі виявлення будь-якого предмета, зовнішньо схожого на снаряд, міну, гранату, бомбу тощо.

При виявлені такого предмету слід відразу зателефонувати за телефоном 101 або 102, повідомити про знахідку, дочекатися приїзду спеціалістів та вказати на місцезнаходження небезпечної знахідки.

Пам'ятайте, боєприпас, що пролежав у ґрунті з часів Великої Вітчизняної війни і на даний час може знаходиться на бойовому взводі та бути дуже небезпечним, тому категорично забороняється брати його до рук або переміщати!

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відлуння бойових дій - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.