Новий призов у Ірпінському військкоматі

Печать
PDF

ПОЧАВСЯ ПРИЗОВ В ІРПІНСЬКОМУ ВІЙСЬККОМАТІ
У зв’язку з напруженою ситуацією в країні знову оголошено літній військовий призов юнаків від 18 до 25 років, які ще не служили в армії. Також триває призов з частковою мобілізацією військових, які вже пройшли військову службу. Окрім того оголошено набір добровольців, колишніх військових, які служитимуть за контрактом, з яких буде набрано батальйон територіальної оборони. Таке завдання поставлене перед Ірпінським військкоматом.

«Питання не в кількості, а в якості, – говорить воєнком Ірпеня полковник Сергій Кайдан. – Шукаємо людей відповідної облікової спеціальності». Добровольці, які одразу прийшли записуватися в лави Збройних Сил, через кілька днів почали скаржитися, що їм не хочеться служити, мовляв, їх не вірно зрозуміли у військовому комісаріаті. Тож зараз набирають служити за контрактом, від якого вже так просто не можна відмовитися. Контракти підписують на 3-5 років. Оклад рядового становить близько 3 тисяч, офіцери отримуватимуть 4-5 тисячі гривень. Наразі першочерговим завданням контрактників буде охорона найбільш важливих об’єктів. 

ПОЧАВСЯ ПРИЗОВ В ІРПІНСЬКОМУ ВІЙСЬККОМАТІ

Зараз багато чоловіків звертаються до військкомату, які фактично живуть в Ірпінському регіоні, але  прописані в інших областях, насамперед – це приїжджі з Західної України. Вони також можуть прийти до Ірпінського військкомату, надати свої дані. Звідти зроблять запит до військкоматів за їхньою пропискою.

Адреса військкомату міста Ірпеня: вул. Дем’яна Попова, 26.

Тел: 57-356, 57-597. 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Новий призов у Ірпінському військкоматі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.