Справа на 7 мільйонів

Печать
PDF

alt
 «Одні стверджують, що не отримували взагалі земельні ділянки, інші зазначають те, що не мають жодного відношення до кооперативу «Зелений гай», а треті взагалі пояснюють, що отримали грошову винагороду за відмову від земельної ділянки кооперативу на користь третіх осіб».

Прокуратура м. Ірпеня у 2013 р. вже звітувала перед громадою за розпочату роботу по перевірці законності рішень Ірпінської міської ради № 4842-90-У від 25.06.10, № 5088-92-У від 30.07.10, № 4243-84-У від 03.03.10, № 4554-88-У від 14.05.10 якими передано у приватну власність членам ОК «ЖБК Зелений гай» 78 земельних ділянок.

Протягом 2013 р. прокуратурою м. Ірпеня до Ірпінського міського суду заявлено позов про скасування рішення Ірпінської міської ради та визнання недійсними державних актів 30 громадянам. Вказаний позов на даний час перебуває в провадженні суду.

Враховуючи великий обсяг матеріалів перевірки та значну кількість осіб, які стали «щасливими» власниками землі, а також постійний перепродаж вказаних земельних ділянок із метою затягування процесу перевірки, в квітні 2014 р. прокуратурою м.Ірпеня перевірку завершено.

За результатами перевірки до суду заявлено позов в інтересах держави до Ірпінської міської ради про скасування рішення та визнання недійсними державні акти на земельні ділянки.

Цікавим є й той факт, що за вищевказаним цивільним позовом прокурором залучено аж 49 відповідачів, а ціна земельних ділянок склала понад 7,3 млн. грн.

Результати перевірки засвідчують те, що громадяни отримали у приватну власність земельні ділянки як члени ОК «ЖБК Зелений гай», не маючи при цьому жодного відношення до членства в кооперативі, та зі значним порушенням вимог земельного законодавства.

Під час перевірки ОК «ЖБК «Зелений гай» не надано жодних документів, які б підтверджували членство вищевказаних громадян у даному кооперативі, а також підтвердження факту використання ними земельних ділянок, що передані їм у власність.

Із пояснень голови ОК «ЖБК «Зелений гай» вбачається, що земельна ділянка площею 8,3920 га з моменту надання її в оренду кооперативу та на час передачі її у приватну власність громадянам не використовувалась, рішення про її розподіл між членами не приймалося.

Пояснення власників земельної ділянки дуже різняться. Одні стверджують, що не отримували взагалі земельні ділянки, інші зазначають те, що не мають жодного відношення до кооперативу «Зелений гай», а треті взагалі пояснюють, що отримали грошову винагороду за відмову від земельної ділянки кооперативу на користь третіх осіб.

Як стало відомо під час перевірки, більшість із вказаних земельних ділянок після їх перепродажу опинилася у власності одного громадянина.   

Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою м.Ірпеня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ст.ст. 364, 366 КК України щодо деяких посадових осіб ОК «ЖБК «Зелений гай».

На даний час триває досудове розслідування, яке знаходиться на особливому контролі у прокуратури м.Ірпеня. 

Прокурор міста Ірпеня

радник юстиції

Мирослав Пацкан

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Справа на 7 мільйонів - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.